Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, MeganMarkle said:

Szukam pracy podobnej do tej która tu mam, jestem szefem dużego działu w korporacji a w mojej branży prawie nic w Colorado nie widzę:/ najwiecej w californii ale tam aspekty sejsmiczne mnie odstraszają...

To albo rybki albo akwarium ;) Jezeli priorytem jest konkretna praca, to najpierw szukaj zatrudnienia, a potem sortuj po tym jak sie mieszka. Tez mi sie marzy domek gdzies w Swan Valley, Idaho albo Juneau, Alaska, ale w zwiazku z tym ze pracuje w zawodzie to siedze posrodku pola kukurydzy/soi w stanie gdzie najwyzsze wzniesienie ma 376m i znajduje sie na polu jakiegos rolnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, chosen napisał:

Cześć, mam pytanie odnośnie sprawdzania statusu sprawy dla zielonej karty po dokonaniu opłaty - na stronie rządowej trzeba podać numer potwierdzenia i tutaj jest moje pytanie o który numer chodzi ?

W mailu z potwierdzeniem bedzie takie cos: "

Your payment was applied to the following case(s):

"

Pod spodem masz numer ktory podajesz na sronie uscis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2017 o 17:32, Dublin napisał:

srk co do tego hiphopowca w niemczech to koles wychowywal sie z tego co mowil w tv w "gettcie" gdzie musial walczyc o swoje piescia bo turcy ktorzy byli jego sasiadami i inne nacje oczywiscie chcialy kontrolowac wszystko i wszystkich zawlaszczajac sobie ten teren. 

Mam kolege ktory mieszkal w niemczech w podobnym miejscu w monachium, tam rzadzilo prawo piesci a ze kawal z niego byka to turcy mu nie mogi podskoczyc. Na osiedlu takim sami obcokrajowcy ktorych nie stac bylo mieszkac w lepszej dzielnicy i to bylo dlugo dlugo przed ta porabana polityka multi kulti i zaproszeniem przez merkel tej bandy beneficiarzy do europy a przy okazji zrobieniu nam na zlosc obecna polityka.

Niedawno odwiedzila mnie rodzina mieszkajaca w niemczech blisko francuskiej granicy, wiec zapytalem ich mieszkajacych tam ponad 25 lat co sadza o polityce merkel o tym calym gownie ktore zapewnila europie swoja nieodpowiedzialnoscia i co mysli typowy helmut o calej sprawie.

NO WIEC:

1 niemiec za jaka kolwiek aktywnosc ktora mozna podciagnac pod dzialania tzw "rasisitowskie" (notabene np krytyke tych nielegalnie przybylych dzikusow do europy, za np budel ktory robia w europie i niemczech, za zle zachowanie itp itd) bedzie ukarany grzywna 1000 euro a przecietny niemiec taki bidok jak typowy kowalski zarobi do ok 2000e, wiec to prawo zamyka mu ryj w jego demokratycznym i super bezpiecznym panstwie. bo nie bedzie ryzykowac utraty ciezko zarobionych pieniedzy w takim chorym przypadku.

Z drugiej strony taki przybysz jest wyjety spod prawa, moze kopnac w dupe kobiete schodzaca do podziemia a tak wybije zeby jak uderzy o posadzke, co zrobi niemiecki wymiar sprawiedliwosci nic bo takich przypadkow ma tysiace i nikt sie nikim nie przejmie poki to merkel zebow nie wybije na schodach.

2 niemiec spotyka w swoim domu zlodzieja i nic nie moze z tym zrobic a tym bardziej sprzedac mu pare kozakow w jego leniwa dupe bo... niemiecki wymiar sprawiedliwosci uzna to za przejaw rasizmu i taki niemiecki obronca sniadoskorego pomoze zaskarzyc osobe ktora ten chcial okrasc. I teraz najwiazniejsze komu latwiej jest sie dobrac do dupy? Oczywiscie niemcowi bo ten ma:

- prace

- mieszkanie

- samochod

- inne ciezko wypracowane dobra

i tego wlasnie niemca jest latwiej ograbic przez ich wlasny system niz takiego wyjetego spod prawa dzikusa.

 

Mam kolejnego kolege mieszkajacego w niemczech i pracujacego 10 lat, powiedzial czeka az jego zona dobije do 10tki ze stazem zeby dostac ich emeryture i uciekaja do Polski ma dosc tego syfu i utrzymywania swoja ciezka praca bandy nierobow i zlodzieji ktorzy tylko umia drzec ryj: daj daj daj. Kumpel pracuje w sklepie adidasa 2 otwary na swiecie sklep tej marki jego szwagier jest tam managerem (niemiec), pierwszego dnia jak tam osiedlono do obozu tzw nielegalncyh "uchodzcow" kilku ich zlapano w tym sklepie na kradziezy. 

Oczywiscie niemiecki wymiar sprawiedliwosci takich puszcza wolno bo by nie nadazyli budowac wiezien dla nich, sklep (niemcy) ponosza strate a ci "MARTWIA" sie demokracja w Polsce.

Reasumujac moj wujek powiedzial ze teraz to by emigrowal do autralii lub nowej zelandii bo tam maja ta polityke odnosnie nielegalnych odpowiednio prowadzona i takie nielegalne lodzi sie wylapuje i odsyla spowrotem, dzis on jest juz ustawiony wiec ciezko mu by bylo sie przeniesc ale jego corki prawdopodobnie gdzies wybeda w przyszlosci.

Reasumujac 2. Ten obszczymor zostal pokazany w TV bo jako jedyny nie godzi sie na to i w dosc delikany sposob pokazuje swoje niezadowolenie odnosnie tej polityki i badz co badz jest glosem Polaka a nie niemca w tym temacie a ze gosc jest z ulicy to jemu latwiej, bo innego to by ten system pozbawil pracy i upodlil.

Reasumujac 3. Kolega od sklepu adidasa powiedzial ze ten narod ma klapki na oczach dlatego ze robi to co rzad im karze bez slowa sprzeciwu bez wzgledu na sytuacje i konsekwencje ich dotykajace, dlatego tez taki hitler mogl ich omamic i stalo sie to co sie stalo w przeszlosci. To destruktywny narod bez woli przezycia i tworzenia tylko chcieli by zyc kosztem innych bez szacunku dla tych 2gich.

Najsmieszniejsze jest to ze ten chory system okradajacy i szkalujacy prawdziwych obywateli chroni i karmi psy ktore ich same gryza...I nikt nie ma odwagi powiedziec dosc. No ale za pare lat jak to Korwin mowil jak muzlumanie dorwia sie do wladzy to zrobia tam porzadek i wszystko wroci na wlasciwe islamskim radykalom tory, a glupi niemiec bedzie nadal glupi, pozatym cale te liberalne srodowisko, homoseksualisci, ateisci czy inni dostana jedyna mozliwa szanse na przezycie lub i nie.

BTW Parlament europejski chce wprowadzac prawo szariatu do europy i to jest k.....a chore:

 

 

Dlatego ten obszczymor jak go nazywasz jest pokazywany w TV jego z pracy nie wyrzuca innemu latwiej jest zamknac gebe.

........................................................////////////////////////////////////////////Cytowanie mi nie wyszło a więc tak napisze

Popieram Cię. Moi znajomi rodzina którzy mieszkają w Niemczech czy też Włoszech od ponad 20 lat też widzą że muszą pracować na tych nierobów którzy chcą tylko brać i narzucać nam swoją chorą filozofię. Dobranoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2017 o 01:49, MeganMarkle napisał:

Witam,

mam pytanie do osób, które juz wyjechały i rozpoczęły życie w USA - który stan wybraliście i dlaczego? Czym sie kierowaliscie przy wyborze? Z tego co tu czytałam duża popularnością cieszy sie Floryda i zastanawiam sie dlaczego? Mnie się tam nigdy nie podobało, a nawracające co roku huragany skutecznie mnie odstraszają... mi się marzy Colorado, tylko żeby prace tam znaleść :((

Ja wyjechalam do MA poniewaz tam bym moj chlopak, floryda moze ladna ale troche zadupie,  i za goraco jak dla mnie- nie lubie duchoty- a dokladniej moje serce. Tu mi sie podoba. Moze California bylaby fajna, ale po oglanieciu wielu youtuberow to tez znowu tak cudownie tam nie jest i ludzie narzekaja ze ciezko tam znalezc przyjaciol, ze ludzie sa puści.  Tu w Ma mi sie podoba bo jest blisko do oceanu, panuje nadmorski klimat, jedzenie z rybami jest tansze bo blisko oceanu. Moj amerykanski chlopak troche narzeka ze duzo czarnych, ze wprowadzili ograniczenie do 25 mil na godzine na normalnych drogach i go to wkurza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...