Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy gdzieś jest opis wniosku DS-260 jak należy go wypełniać ?

DS-260 należy wypełniać na dzień wypełniania wniosku, na stan obecny i faktyczny. A nie na stan jaki może być (często mylony, że będzie) na dzień rozmowy w ambasadzie. Tak, są instrukcje gdzieś na necie. Tylko DS-260 jest prostym wnioskiem i powinieneś go wypełnić bez instrukcji - wszystko jest praktycznie napisane we wniosku. Pisz po prostu jak jest, a nie jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co należy wpisać w: Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?

Mam książeczkę zdrowia ze szczepieniami ale nie ma w niej szczepienia na ospę, meningokoki, rotawirusy itp.

Zaznaczyć mam "no"? Ale jaki powód wtedy wpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA NIE WIEM CO ROBIC...!!!!

wypelnilam i wyslalam ds-260 a okazalo sie ze absolutnie zapomnialam u meza wpisac jego 10 lat pracy w UK... Co moge teraz zrobic w tej sytuacji.. moze ktos wie?? pracuje od poczatku w tej samej firmie... czy mozliwe by bylo tylko wziac jego referencje z pracy jak bedziemy jechali na rozmowe do ambasady? rozmowa w W-WIE....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne, że cały czas mam dostępny DS-260 ? Wypełniłem wszystko tydzień temu, i mam status COMPLETED, ale gdy kliknę to teoretycznie mam dostęp do całego wniosku, nie wiem czy mogę coś zmienić rzeczywiście, czy nie, bo nie robiłem niczego, ale wygląda jakbym mógł. Oczywiście dostałem potwierdzenie, ta strona gdzie jest napisane THIS IS NOT A VISA, ale ludzie tutaj piszą, że trzeba pisać do KCC o odblokowanie w celu poprawki, a u mnie to wygląda jakbym sam mógł poprawiać kiedy chce i co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...