Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Musisz mieć adres gdzie przyjdzie zielona karta

Nie musisz mieć tez sponsora musisz za to pokazać ze nie będziesz odciążeniem dla Stanów i Twoja zona..macie plan aby pracować :)

Jak teraz nie masz adresu to podasz go na rozmowie,tam musisz miec

A poczytaj inne tematy na forum nim zaczniesz czytać nie które posty ;) z dv 2014,2015 i 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Na wstępie gratuluję wygranym, a tym co dalej próbują podpowiem, że konsekwencja popłaca (u mnie za 4 razem).
Jestem szczęśliwcem z loterii DV-2017. Mój numer 21XXX.
Jeżeli chodzi o moje umiejętności to pracuje w Polsce w branży IT, w zagranicznej korporacji.

Czytałem już sporo ale chciałbym poprosić tutaj czy ktoś doświadczony mógłby się wypowiedzieć, czy jest jakakolwiek możliwość aby moja dziewczyna pojechała ze mną i mogła w Stanach legalnie pracować.To jest mój główny dylemat. Jakie są opcje poza ślubem, aby została ujęta w DS-260.

Czy powinienem wniosek złożyć jak najszybciej? Czy tylko nr sprawy stanowi podstawę do kolejności zaproszeń na rozmowę. Czy odblokować ew. można część formularza w której chciałbym dodać osobę.
Ogólnie, czy ktoś pojechał z wylosowanych z podobnym doświadczeniem? Wiem, że większość firm w mojej branży przenosi się poza USA aby obciąć koszty.

Dziękuję z góry za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakakolwiek możliwość aby moja dziewczyna pojechała ze mną i mogła w Stanach legalnie pracować.To jest mój główny dylemat. Jakie są opcje poza ślubem, aby została ujęta w DS-260.

Nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam możesz wyslac ds 260 a w międzyczasie załatwić ślub :)

Później pamiętaj o aktualizacji danych ,jak Twoja żona przyjmie Twoje nazwisko to pamiętajcie o wymianie dowodu i paszportu.

A co do takiego wyjazdu zobacz już teraz jakie sa oferty dla Ciebie i Twojej przyszłej żony :)

Miejsce tez ma znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...