Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć Wszystkim,
mam pytanie czy ktoś z osób, które już odbyły rozmowę z konsulem miał ze sobą w ambasadzie ofertę pracy od pracodawcy amerykańskiego? Prośba o informację w jakiej formie powinna być przygotowana taka oferta pracy przez potencjalnego pracodawcę? Czy może to być forma listu intencyjnego czy może wzór umowy lub jakiś dokładny formularz? Nie mogę znaleźć konkretnych wytycznych. Wiem, że nie jest to niezbędny dokument przed rozmową, ale na wszelki wypadek chciałbym go mieć ze sobą.

Czy miał już ktoś takie doświadczenia? Będę wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ze jedna osoba wspominala o takim dokumencie ale czy byl on wykorzystany to nie jestem pewnien. Jesli masz jakas korespondencje mailowa z konkretnymi deklaracjami zawsze mozesz kopie przygotowac i zabrac. Gdy konsul zapyta jak zamierzasz sie tam utrzymac zawsze mozesz pokazac to jako punkt zaczepienia i potwierdzenie twojej zaradnosci. Lecz taka deklaracja to zadna gwarancja zatrunienia jaka jest np zawarta umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...