Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rozumiem, że w tej chwili się nie kwalifikuje skoro nie posiadam statusu rezydenta ?

Dlaczego 5 skoro chodziłem do: Podstawowej, gimnazjum, Liceum i Szkoła wyższa licencjat.

Hej, Według mnie wystarczy Liceum i Szkoła Wyższa - Licencjat, bo pytanie jest "Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?", czyli Szkoła Średnia i powyżej. Jak zaznaczysz 4 to musisz wtedy wypełnić każdej szkoły dane w w.w. pytaniu. Jak się mylę to proszę o informację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałem tylko ogólniaka i szkołę wyższą (do gimnazjum nie chodziłem) czyli wpisałem 2.

"Are you permanently ineligible for U.S. citizenship?" powinieneś dać "no" - chyba, że coś już takiego przeskrobałeś co Cię wyklucza z tego - typu byłeś członkiem partii komunistycznej, byłeś/jesteś terrorystą czy też grałeś na ruletce na kasę u kogoś w piwnicy zamiast w kasynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zalogowałam sie tutaj po tym jak okazało sie, ze przy 5 podejściu do loterii zostałam wylosowana i od tego czasu przeglądam rożne cenne informacje na tym forum. Mam pytanie czy moglibyście polecić portale w USA typu nasze pracuj.pl? Chodzi mi o takie cieszące sie duża popularnością zarówno wsród pracownikow jak i pracodawców. Z góry dziękuje.

Witam wszystkich, zalogowałam sie tutaj po tym jak okazało sie, ze przy 5 podejściu do loterii zostałam wylosowana i od tego czasu przeglądam rożne cenne informacje na tym forum. Mam pytanie czy moglibyście polecić portale w USA typu nasze pracuj.pl? Chodzi mi o takie cieszące sie duża popularnością zarówno wsród pracownikow jak i pracodawców. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zalogowałam sie tutaj po tym jak okazało sie, ze przy 5 podejściu do loterii zostałam wylosowana i od tego czasu przeglądam rożne cenne informacje na tym forum. Mam pytanie czy moglibyście polecić portale w USA typu nasze pracuj.pl? Chodzi mi o takie cieszące sie duża popularnością zarówno wsród pracownikow jak i pracodawców. Z góry dziękuje.

Na pewno polecam www.careerbuilder.com - przez ten serwis pracę znalazłem.

Warte uwagi jest jeszcze www.craigslist.org

Zależnie od rejonu, branży, stanowiska może się zdarzyć, że pracodawcy (przynajmniej spora część) nie ogłaszają się oficjalnie lecz zatrudniają firmę pośredniczącą - wówczas warto mieć linedin jak to zostało wspomniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...