Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Powodzonka wszystkim, mi wyznaczyli kolejna rozmowę na 13 stycznia...ale odpuszczam, sprawy rodzinne, upór żony itp...miałem wyrobić samemu a później się zobaczy ale odpuszczam bo i tak z tego nic nie wyjdzie teraz. Niech ktoś inny z wysokim numerem się cieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
42 minuty temu, ewaw napisał:

Gratuluje kozdii i ev_  :). Super, ze to juz za Wami! Zastanawiam sie wlasnie czy zabrac swoje 5 - letnie blizniaki czy lepiej zeby zostaly w domu.

Moja rozmowa w poniedzialek, daje tylko znać, ze okazalo sie, ze wyniki badan moczu przychdza do dr Gajera wczesniej, takze mozna sie wyrobic w niecaly tydzien. Oczywiscie lepiej wczesniej i bez stresu. Ale sie da.

Dzięki :) dla dzieci na pewien czas to może być atrakcja, jest tam ten kącik zabaw wiec maja co robić. U nas to się wyjątkowo ciągnęło wiec pod koniec córka (tez 5 lat) już trochę cudowała... ;) 

powodzenia na rozmowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kozdii napisał:

hej 

Ja tez odebralam dzisiaj paszporty wraz z kompletem dokumentow z TNT (3 stycznia byla rozmowa a 5 paszporty z wizami u nas) , ciesze sie poniewaz rano o 5 wyruszamy z powrotem do Norwegii, gdzie spedzimy ostatnie 2 miesiace :)  Nam az dzisiaj lezka w oku sie zakrecila ze szczescia, jak zobaczylismy  wklejke w paszportach IMMIGRANT VISA . Pozdrawiamy Was serdecznie Ev_

No ja tez miałam emocje jak otwierałam paszporty z wizami! :)

Dobrze, ze Wam doszły dzisiaj wiec możecie spokojnie razem wracać. 

Szczesliwej podróży! Pozdrawiamy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jadacych czy to na Floryde czy tez w inne czesci USA,dobrze ze ktos oferuje pomoc lecz pamietajcie ze to nie trwa wiecznie i.. szukajcie tez mozliwosci pracy bo praca za min bedzie wszedzie gorzej czasami z ta lepiej platna ..Chyba ze Flordyda na samym poczatku a pozniej wyjazd w inny rejon .. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy to mozliwe, ze nadal nie otrzymalem maila z informacją o terminie wizyty? 

Mój numer to 12xxx i aplikacje wyslalem 21 września. 

Informacja o mozliwej wizycie przychodzi na maila, czy gdzies trzeba to online sprawdzić? 

Z góry dziękuję za informacje. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kris90 napisał:

Witajcie,

czy to mozliwe, ze nadal nie otrzymalem maila z informacją o terminie wizyty? 

Mój numer to 12xxx i aplikacje wyslalem 21 września. 

Informacja o mozliwej wizycie przychodzi na maila, czy gdzies trzeba to online sprawdzić? 

Z góry dziękuję za informacje. :huh:

Ja mam numer poniżej 500 i też jeszcze nie otrzymałam zaproszenia wniosek wysłany w połowie września dalej czekam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...