Jump to content
sly6

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)

Recommended Posts

Dnia 1.02.2017 o 20:32, WalkerUS napisał:

Witam wszystkich forumowiczów jestem już dawno po rozmowie w Warszawie i chciałem zapłacić opłatę za zieloną kartę którą mi przyznali  teraz jest to obecnie 220 $ a nie 165 ale do rzeczy który wniosek  należy wybrać aby mi potem przysłali ją na adres w Stanach :) ? Mi się wydaje, że muszę wybrać I131A formularz do zapłaty a nie form I-90 proszę o poradę tego kto już to zrobił albo ma większą wiedzę. 

Przy kopercie masz instrukcję.

Wchodzisz na stronę do zapłaty.

Klikasz duży niebieski guzik "Log In" i wybierasz "USCIS Immigrant Fee"

Dnia Thursday, February 02, 2017 o 20:02, ania38 napisał:

Zasiwdczenie o niekaralnosci musza miec osoby ktore ukonczyly 16 lat....

Hej Ania  I jak jesteście już po rozmowie w ambasadzie....???                                     Pozdrawiam

3 godziny temu, kozdii napisał:

Hej Ania  I jak jesteście już po rozmowie w ambasadzie....???                                     Pozdrawiam

NIestety jeszcze nie i nie wiem czy to wogole nastapi.... anulowalam wizyte na styczen i pod koniec lutego musze do nich pisac o termin na kwiecien..... ale moj uparty maz mimo wszystko nie chce jechac na rozmowe......

Witam, gdyby ktoś robił badania w Krakowie to bardzo szybko i sprawnie to idzie. Byłem dziś 15 min. i po badaniach.  P. Doktor w porządku, nie dawała dodatkowych szczepionek, krótka rozmowa i "powodzenia".

25 minut temu, BartekWSH napisał:

Witam, gdyby ktoś robił badania w Krakowie to bardzo szybko i sprawnie to idzie. Byłem dziś 15 min. i po badaniach.  P. Doktor w porządku, nie dawała dodatkowych szczepionek, krótka rozmowa i "powodzenia".

Tez dzis bylismy w krakowie ale poki vo na badaniach :)  kiedy macie wyznaczona rozmowe w ambasadzie powodzenia 

Dnia 8/2/2017 o 22:02, zielona1 napisał:

Według najnowszego biuletynu wizowego odcięcie na kwiecień to 22100

Wiec zaproszenia mozna sie spodziewac w marcu na kwiecien, tak ? Mam numer 21xxx

8 godzin temu, hubertck napisał:

Wiec zaproszenia mozna sie spodziewac w marcu na kwiecien, tak ? Mam numer 21xxx

jak późno wysłałeś ds to może być później zaproszenie na rozmowę.