Jump to content
sly6

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)

Recommended Posts

no nie ma reguly, mozna trafic za pierwszym razem ale jest i opcja ze przez 10 lat sie nie uda. ja postanowilem ze raz sprubuje, choc nie mam jakiegos cisnienia finansowego. Tak sie akurat sklada ze 2 maja obchodze 30 urodziny, takze podswiadomie licze na prezent. wie ktos od ktorej godziny mozna zaczac sprawdzac wyniki( europejski czas)

51 minut temu, Dmn napisał:

no nie ma reguly, mozna trafic za pierwszym razem ale jest i opcja ze przez 10 lat sie nie uda. ja postanowilem ze raz sprubuje, choc nie mam jakiegos cisnienia finansowego. Tak sie akurat sklada ze 2 maja obchodze 30 urodziny, takze podswiadomie licze na prezent. wie ktos od ktorej godziny mozna zaczac sprawdzac wyniki( europejski czas)

W ostatnich latach w wynik podawane były at noon edt - Czyli od 18 naszego czasu. 

czyli o 17 mojego czasu. pozyjemy zobaczymy. zycze wszystkim powodzenia i mam nadzieje ze sie poszczesci.

• Upvote 1

A jak to jest, jeżeli mieszkamy w USA i okaże się, że zostaliśmy wylosowani? Da się to na miejscu załatwić, czy trzeba specjalnie lecieć do Polski? :(

7 minut temu, Wikika napisał:

A jak to jest, jeżeli mieszkamy w USA i okaże się, że zostaliśmy wylosowani? Da się to na miejscu załatwić, czy trzeba specjalnie lecieć do Polski? :(

Nie wygracie. Nie lubią oszustów tych na czarno :D

• Downvote 1

2 minuty temu, krucyfiks ze srebra napisał:

a po polsku nie łaska? polacy nie gęsi i swój jezyk maja

To sobie sam znajdź po polsku. 

• Upvote 1
  • Downvote 1