Skocz do zawartości

Zmiana Adresu Na Zielonej Karcie


now77ak

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi jak to jest z koniecznością informowania tych wszystkich urzędów w sytuacji, gdy na rozmowie w konsulacie podałem adres do rodziny w Kalifornii, a będę mieszkał na Florydzie, ale do momentu znalezienia mieszkania zatrzymam się w hotelu w okolicach Miami. Czy na lotnisku (ląduję w JFK, a do Miami jadę samochodem) mam aktualizować adres podając ten hotelowy czy lepiej nic nie mówić i dopiero jak się wprowadzę do mieszkania to zaktualizować. Jak GC przyjdą do CA to nie będzie problemu, bo mi rodzina prześle na FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@alik

Dzięki za listę! Jest coś na tej liście, czego nie dało się zmienić online?

O ile pamietam, to tak.

A powiedzcie mi jak to jest z koniecznością informowania tych wszystkich urzędów w sytuacji, gdy na rozmowie w konsulacie podałem adres do rodziny w Kalifornii, a będę mieszkał na Florydzie, ale do momentu znalezienia mieszkania zatrzymam się w hotelu w okolicach Miami. Czy na lotnisku (ląduję w JFK, a do Miami jadę samochodem) mam aktualizować adres podając ten hotelowy czy lepiej nic nie mówić i dopiero jak się wprowadzę do mieszkania to zaktualizować. Jak GC przyjdą do CA to nie będzie problemu, bo mi rodzina prześle na FL.

Ja bym wolala nie ryzykowac i radze informowac ich o kazdym adresie. Mozna zrobic to online, co Ci szkodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietam, to tak.

Ja bym wolala nie ryzykowac i radze informowac ich o kazdym adresie. Mozna zrobic to online, co Ci szkodzi?

Szkodzi mi tylko to, że w hotelu spędzę maksymalnie 2 tygodnie, a przez ten czas raczej nie przyślą mi zielonej karty. Wolałbym żeby przysłali do rodziny w CA, niż do hotelu jak już mnie tam nie będzie. Szukaj potem wiatru w polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
6 godzin temu, czarex napisał:

Jak wypelnilem wniosek online o zmiane adresu, to czy musze tez wysylac AR-11 ktory wydrukowalem po zatwierdzeniu na stronie?

Schowaj do szuflady, jak im ruskie albo kitajce zhakuja serwery będziesz miał dowód że zgłosiłes zmiane adresu na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

If you are entering the United States on an immigrant visa, we will mail your Green Card to the mailing address in the U.S. you provided at the time of your immigrant visa interview or when you were admitted entry into the United States. If you move after you arrive in the U.S., please update your address. The Form Number used for an address change on a USCIS Immigrant Fee payment is “IVF” or “OS155A”. [1]

[1] https://egov.uscis.gov/coa/addressChange.do;jsessionid=7A6A6670685F31E3DAFB2AE9A0DC668C

Wsioryba, jezeli jeszcze nie masz karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...