Skocz do zawartości

Pierwszy Lot Z Przesiadką / Najlepsze Połączenie?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na ferie planuje wybrać się do Nowego Jorku. Niestety bilety na lot bezpośredni są dosyć drogie a z przesiadką wychodzi trochę taniej. Znacie może jakieś dobre połączenia lub strony z tanimi biletami? Zależy mi na tym aby nie siedzieć długo na lotnisku i żeby było blisko na przesiadkę. Widziałem fajne polączenie z przesiadką w Dublinie. 3,5h na przesiadkę. Był ktoś może kiedyś na lotnisku w Dublinie i mógłby podzielić się jakimiś informacjami takimi jak: Wielkość lotniska,Ilość terminali itp. Za każdą informację będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Poczytaj o rozmowie w Dublinie jak wybierzesz taki lot. Mamy taki temat na forum :)

W Dublinie się nie zgubisz a są takie polaczenia na innych liniach ze masz np 45 min ;)

Szukaj w KLM Air France

Poszukałem trochę, oprócz tego że w Dublinie jest rozmowa to na nic nadzwyczajnego się nie natknąłem.

ja przez Dublin latalem. z tego co pamietam to sa dwa terminale. lotnisko fajne a bezclowa konkretna

Jak na razie najkorzystniejszą opcją jest lot przez Dublin (Rozsądna cena, mały czas oczekiwania na przesiadkę).. Właśnie co do czasu.. Po wylądowaniu będę miał ok. 3,5godz do następnego lotu. Czy to wystarczy?

Jeszcze pytanie które Dublina nie dotyczą. Widziałem pełno ofert WAW-LONDYN-NY. Jednak w większości czas oczekiwania na przesiadkę to jakieś 40-50min. To chyba jednak trochę mało co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na ferie planuje wybrać się do Nowego Jorku. Niestety bilety na lot bezpośredni są dosyć drogie a z przesiadką wychodzi trochę taniej. Znacie może jakieś dobre połączenia lub strony z tanimi biletami? Zależy mi na tym aby nie siedzieć długo na lotnisku i żeby było blisko na przesiadkę. Widziałem fajne polączenie z przesiadką w Dublinie. 3,5h na przesiadkę. Był ktoś może kiedyś na lotnisku w Dublinie i mógłby podzielić się jakimiś informacjami takimi jak: Wielkość lotniska,Ilość terminali itp. Za każdą informację będę wdzięczny.

Pozdrawiam

WIększość biletów kupowałam na expedia.com. Wyskakują ci tam różne połączenia i ceny.

Przeszukaj też strony lini lotniczych i tam poszukaj połączeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszystkie pomocne odpowiedzi !

Akurat nasze narodowe linie lotnicze mają fajną promocję bo za 1950 zł można polecieć w dwie strony. Cena taka sama jak za lot z przesiadką. Waszym zdaniem wygodniej latać z przesiadką czy bezpośrednio? Latałem LOT'em w te wakacje no i te 9 godzin w samolocie jest lekko męczące. A tak to przynajmniej będzie jakaś przerwa itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszym zdaniem wygodniej latać z przesiadką czy bezpośrednio?

To zalezy. Ja za kazdym razem biorę pod uwagę to czy lecę sam czy z kimś, rodzaj samolotu (układ siedzeń) i obłozenie konkretnego serwisu.

Jeśli się leci we trójkę to w takim powiedzmy Locie ma sie rząd dla siebie i to całkowicie zmienia perspektywę komfortu, tak samo dla par w samolotach gdzie są rzedy dwusiedzeniowe. Jesli zas miałbym spędzic 8-9 godzin ściśnięty z dwiema obycmi osobami w pełnym samolocie to jeśli mam czas to juz wolę trochę dłuzej z przesiadką, ale bardziej komfortowo.

Mój najlepszy lot jaki pamiętam w klasie ekonomicznej to była Delta 3, z Londynu do Nowego Jorku, wylot w sobotę wczesnym wieczoremm, gdzieś tak koło piątej, szóstej. W tylnej części samolotu było jakieś 12 (dwanaście) osób...

Jak napiszesz jakie konkretnie daty Cię interesują i skąd wylatujesz to popatrzymy na opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...