Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A wiec zaczynamy.....kolejne losowanie:) soooonnnnnn:)

A propos Pana Trampka to pamietajcie ze jezeli wygra to przerypane beda mieli Mexico i Muslimy( nie obrażajac nikogo) bo poprawnosc polityczna musi byc:) Na bank o wiele łatwiej beda mieli Europejczycy w Tym przede wszystkim Polacy. Przynajmniej Mr Kolanko tak opowiada :)


sprawdzałes sLy6 czy w instrukcji sie coś zmienilo w stosunku do poprzednich edycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trump proponuje przyjrzenie sie procedurom imigracyjnym w calosci - myslenie ze ktokolwiek bedzie mial latwiej jest wyjatkowo naiwne. Wszyscy beda mieli gorzej, niektorzy bardziej niz inni.

Ja nie moge sie oprzec wrazeniu ze w ludziach z Afganistanu, Pakistanu itp. - ktorzy zwykle malo sie za przeproszeniem nie zesraja zeby sie tu dostac - siedzi jakas wrodzona niechec do US. Przynajmniej powinni im wrzucic co najmniej 2 letni mandatory AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje, ze to ostatnie podrygi pewnych programow, ktore sa dosc popularne. Bardzo watpie czy bedzie latwiej. Nawet jesli wygra Hilary, to moze nie byc rozowo, bo Trump uswiadomil ludzi, ze sa takie rzeczy jak wizy pracownicze i imigracyjne, i nie wszystko bylo zawsze cacy. Sam Trump naduzywal H-1B dla swoich pracownikow.

Sam przyspieszam czyszczenie swoich spraw imigracyjnych, zeby do pierwszej polowy 2017 juz wszystkie papiery wyszly, bo wszystko sie moze zdarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ? Możliwe ,że to ostatnie losowanie GC albo zmniejszą póle itd. A mam podejrzenia ,że wcześniej lub później kombinowałbym z USA jak kombinowałem z Kanadą. Więc skoro i tak bym kombinował a potem może być trudniej lub to niemożliwe to lepiej zawczasu spróbować niż potem żałować że była szansa i się ją nie wykorzystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ? Możliwe ,że to ostatnie losowanie GC albo zmniejszą póle itd. A mam podejrzenia ,że wcześniej lub później kombinowałbym z USA jak kombinowałem z Kanadą. Więc skoro i tak bym kombinował a potem może być trudniej lub to niemożliwe to lepiej zawczasu spróbować niż potem żałować że była szansa i się ją nie wykorzystało.

A kapuje, faktycznie ma sens. Myślałem że tak Ci się podobają że chcesz tu dla nich przejechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie maila, który podajemy przy wypełnianiu zgłoszenia do loterii , czy polska skrzynka meilowa typu np. wp.pl jest w porządku? Czy nie ma problemu z korespondencją?

Jeszcze jedno pytanie mam odnośnie zdjęcia . Czytałem już różne wątki ale odpowiedzi nie były jednoznaczne , wiec zapytam tu.

Mianowicie, czy można mieć zarost ?

Pozdrawiam! Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...