Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czasem za lenistwo trzeba placic :P Zrobienie nowego zdjecia przeciez trwa moze z 5 minut. Choc szczerze mówiąc, nie wiem w jaki sposob by mieli to egzekwować. Podejrzewam, ze ich system nie ma możliwości rozpoznania czy zdjecie jest to samo. Twarze w ciagu roku sie nie zmieniaja, za dużo by w tym było miejsca na error. Oczywiscie moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zestawić ze sobą dane uczestnika loterii i porównać sumę kontrolną przesłanego pliku w tym roku do przesłanego w tamtym roku... Niestety wprowadzenie tego w życie to najmniejszy problem......

Tylko jak obrobisz zdjecie to Ci co innego wyjdzie. Ja musze za kazdym razem je przycinac, zmniejszac rozdzielczosc itp... Moge powiedziec, ze zawsze chodze do zdjecia w tej samej koszuli i mam taki sam glupi usmiech. :D Genralnie lubie takie akcje, bo teraz kupe ludzi narobilo w portki. Juz widze te pytania czy da sie wymienic zdjecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wystarczy, że zmienisz jeden odcień jednego piksela w paincie na swoim zdjęciu i już masz inaczej. Ja innej możliwości nie widzę bo jakoś nie wydaje mi się, żeby ktoś to manualnie sprawdzał. W portki nie narobiłem, ale jestem zawiedziony tym bardziej, że dwa dni temu wysyłałem wniosek na loterie... No ale cóż, jak koleżanka Pelasia wyżej napisała, za lenistwo się płaci.

EDIT: Z drugiej jednak strony mam nadzieję, że ten post na Facebooku odwołuje się tylko i wyłącznie do regulaminu w którym jest napisane, ze zdjęcie musi być z ostatnich 6 miesięcy, a nie do jakiegoś update'a systemu który będzie weryfikował zdjęcia (mimo iż wniosek o udział w loterii był w nowej szacie graficznej....). Wiem, że były tu osoby, które używały tego samego zdjęcia i wygrywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...