Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pytanie czy Twoj pobyt w Chinach jest (bedzie) dluzszy niz 6 miesiecy czy krotszy. Od tego zalezy czy bedzie Ci potrzebne zaswiadczenie o niekaralnosci z tego kraju.

I drugie pytanie czy jestes tam chwilowo np. na urlopie czy na dluzszy okres czasu

Zaswiadczenie o niekaralnosci jest potrzbne jesli przebywasz na terenie danego kraju ponad 12 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Chinach od ponad 2 lat, 1,5 jako student, obecnie na wizie turystycznej, a za dwa miesiące najprawdopodobniej przerzucę się na biznesową i zostanę do marca/kwietnia 2017. Byłem w domu w kwietniu na miesiąc. Naprawdę będzie potrzebne jakieś zaświadczenie stąd? Nie wiem czy w ogóle w Chinach coś takiego mają, szczególnie dla osób spoza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz o tym zaświadczeniu o niekaralności z Chin

http://www.ustraveldocs.com/hk/PRC%20civil%20docs.%20&%20pol.%20cert%20-%20Jun2015.pdf

Tutaj masz opisane ze strony kanadyjskiej jakie o takie zaświadczenie się starać :)

Jak jesteś np wizie studenckiej czy tez biznesowej

http://www.cic.gc.ca/english/information/security/police-cert/asia-pacific/china.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze, jak to jest ze wpisaniem adresu do korespondencji w przypadku, gdy mieszka się w miejscowości, gdzie nie ma ulic, a oddział pocztowy jest w innej miejscowości?

Wedle instrukcji :

imie i nazwisko adresata - Lucyfer Morningstar

pierwsza linia adresu - Piekło 6

druga linia adresu - (co tu wpisać? jest to obowiązkowe pole?)

miejscowość/miasto - Piekło (czy raczej wpisać miejscowość, w której mieści się oddział pocztowy? w tym wypadku Piekiełko?)

powiat/województwo - Powiat piekielny, województwo diabelskie

kod pocztowy - 66-666

państwo - Polska

Jak na bazie tych danych mam wpisać wszystko w formularzu? Niestety nie jest to standardowe wypisanie adresu na kopercie, a nie chciałbym popełnić żadnej gafy... Z góry dziękuję za odpowiedź!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...