Jump to content
sly6

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada

Recommended Posts

HEJ.. Ja roweniez mam skrzynke na wp.pl i nie mialam problemu... i na spam nigdy mi nic od nich nie przyszlo, nawet jak odblokowywalam ds-260 form....

• Upvote 1

Witam, a ja mam pytanie odnośnie wpisywania do zgłoszenia DV dzieci. Podane jest w instrukcji, że musimy wpisać dzieci poniżej 21 roku życia. Czy w takim razie, dziecka które ma ukończone 21 nie wpisujemy? Pytam ponieważ mój syn jest z 1994 roku z listopada. Czyli ma ukończone 21

lat, a w listopadzie skończy 22. Mam watpliwości czy mam go ujmować w tym zgłoszeniu loteryjnym w październiku zanim skończy 22 lata czy nie? Wydaje mi się, że nie, ale wolę zapytać.

Szczerze gdyby nie:

1.Te wybory w USA i kandydaci w tych wyborach.

2. Sytuacja w Europie

3.Sytuacja w Polsce i za wschodnia granicą

Nigdy bym nie składał podania o GC.

sytuacja w PL i za wschodnia granica ? czyli gdzie ?

Szczerze gdyby nie:

1.Te wybory w USA i kandydaci w tych wyborach.

2. Sytuacja w Europie

3.Sytuacja w Polsce i za wschodnia granicą

Nigdy bym nie składał podania o GC.

Nikt Cie przeciez nie zmusza do skladania podania o GC. Udzial jest dobrowolny

Co kandydaci czy wybory maja do zgloszenia o GC, bo jak dla mnie to nic.

Kandydaci w wyborach to skłaniają Cię do aplikowania o GC ? Chyba nie jesteś trzeźwy....(sorry)

:lol:

Czemu ? Możliwe ,że to ostatnie losowanie GC albo zmniejszą póle itd. A mam podejrzenia ,że wcześniej lub później kombinowałbym z USA jak kombinowałem z Kanadą. Więc skoro i tak bym kombinował a potem może być trudniej lub to niemożliwe to lepiej zawczasu spróbować niż potem żałować że była szansa i się ją nie wykorzystało.

Loteria lub jej likwidacja zalezy w wiekszym stopniu od Kongresu a nie od prezydenta, wiec dla loterii nie ma wiekszego znaczenia kto nim zostanie.

Witam.

Będzie to moja pierwsza loteria, mam w związku z tym jedno pytanie. Obecnie przebywam w Chinach. W miejscu 'kraj w którym obecnie przebywasz' nie będzie żadnych problemów jeśli wpiszę Chiny i aplikuję stąd, z chińskiego ip, czy lepiej poprosić brata, by wypełnił aplikacje za mnie w Polsce? Ma to jakiekolwiek znaczenie?