Jump to content
sly6

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada

Recommended Posts

12 godzin temu, Łukasz90 napisał:

Labs92 ciekaw jestem jak będzie z ilością wolnych GC w maju bo z tego co czytam to może być krucho.

Czytasz...co? Hahaha. Jak czytasz informacje typu brakujących wiz na numerze 22XXX dla europy już w Maju to lepiej zmień źródło i nie wprowadzaj przez przypadek kogoś nowego w błąd. Problemów do numeru CN 30XXX na pewno nie będzie czyli gdzieś sierpień/wrzesień tak jak planowane bo dużo osób też przekłada wizyty.

A tutaj przewidywane numery dla loterii DV-2017 możesz się zapoznać, żebyś głupot po internetach nie czytał:

http://britsimonsays.com/using-ceac-find-dv2017-max-case-numbers/

Edited by Labs92

Cześć,

mam pytanie odnośnie CN. Kiedy właściwie się go otrzymuje? Czytając forum można mieć mieszane uczucia, gdyż część ludzi pisze tak, jakby czas wysłania DS'a decydował o CN.

Z tego co rozumiem, CN dostajemy od razu przy wylosowaniu, jakie w takim razie znaczenie ma jak najszybsze wysłanie DS'a?

Edited by error
Literówki

Case Number dostaniesz jak Cię wylosują w Maju. Wysłanie DS-260 odnosi się do rozmowy w ambasadzie, im szybciej wyślesz tym szybciej zostaniesz zaproszony, dodatkowo wysokość CN ma również znaczenie.

Cierpliwości juz niedługo szaman zacznie kultowe odliczanie:D ktore to juz moje i ile jeszcze ich bedzie:P

14 minut temu, SuperTraveller napisał:

Pozyjemy zobaczymy. O takich zmianach slysze juz od okolo 5 lat. Juz dawno powinny byc wprowadzone, ale ze byly powiazane z amnestia, to padly wczesniej ofiara. Jestem jak najbardziej za merit-based immigration.