Skocz do zawartości

Zdjęcie Do Loterii Wizowej


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie małe pytanko , czy zdjęcie do DV musi być przed wysłaniem kadrowane prze ten tzw. photo tool ?? Mam zdjęcie od fotografa , który niby robił wcześniej takie zdjęcia do loterii i zna wymaganie , zdjęcie ponoć jest tylko do wysłania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No właśnie problem polega na tym , że sprawdziłem i zdjęcie jest jakby za duże . Kurcze , w porę się opamiętałem :( Fotograf pstryknął mi zdjęcie i coś tam przycinał , mówił że takie jest dobre i musi przejść .

Napiszę , jakie są właściwości zdjęcia : wymiary 600 pikseli x 600 pikseli , rozmiar pliku 188 KB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chodzi o to , że zdjęcie ma chyba dobre wymagania , ale nie przycialem go w tym programie photo coś . Czyli to mnie dyskwalifikuje prawda ? Zgłoszenie zostało przyjęte , dostałem numer potwierdzający , ale przeoczyłem z tym zdjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, monk napisał:

Po prostu chodzi o to , że zdjęcie ma chyba dobre wymagania , ale nie przycialem go w tym programie photo coś . Czyli to mnie dyskwalifikuje prawda ? Zgłoszenie zostało przyjęte , dostałem numer potwierdzający , ale przeoczyłem z tym zdjęciem.

hej ja też dostałam zdj od fotografa i w tym photo tool też wychodziło że jest za duże w sensie głowa, ale dodałam i tak bo spełniało kryteria jak twoje pikseli i kb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, koko_dżambo napisał:

hej ja też dostałam zdj od fotografa i w tym photo tool też wychodziło że jest za duże w sensie głowa, ale dodałam i tak bo spełniało kryteria jak twoje pikseli i kb

Właśnie ten fotograf przycinał to zdjęcie za pomocą jakiegoś programu , a jak zapytałem go czy zna wymagania co do loterii dv to powiedział że wszystko wie no i rozmiarowo wyszło dobrze , mam nadzieję że jednak przejdzie :) w dniu , w którym składałem wniosek ten program do obróbki zdjęć nie chciał działać i zaladowalem takie jakie dostałem od fotografa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem o co chodzi . Zdjęcia na tym photo tool trzeba przyciąć wtedy kiedy jest to zdjęcie zrobione przez nas osobiście np całej osoby , a nam chodzi o skadrowanie go do 600 x 600 pikseli i max 240 kb. Jednak jeśli ktoś robi zdjęcie u fotografa to on już je przycina , kadruje do tych 600 x 600 i już nie trzeba nic robić w tym photo tool.
Ja właśnie zrobiłem zdj u fotografa , który już je skadrował do tych 600 x 600 . To tak jakby ktoś jeszcze nie wiedział :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi również zdjęcie od fotografa w photo toolu wychodziło poza obszar lini; no ale wszystko się zgadzało: 600x600 i niecałe 200 kb. Gdyby zmniejszyć zdjęcie jeszcze bardziej to nie spełniłoby wymagań pod względem rozdzielczości, więc wnioskuję, że fotograf zrobił tak jak byc powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...