Skocz do zawartości

Przesłuchanie Na Wjeździe Do Usa- Paragraf W Paszporcie. Pytanie


tomkuc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przy wjeździe do USA miałem problemy i zostałem skierowany na przesłuchanie. Trało ono ok godziny. Zostałem wypytan wiele razy o to co robie w PL po co przyjechałem, kim są osoby do których przyjechałe, czy mam żone. Przeglądneli mój tel, w szczególnosci galerie.

Odpowiedziałem prawde ze sprowadzam samochody z USA, osoby to rodzina, mam narzeczona, a przyjechałem po kilka rozbitków. W telefonie natrafili na zdjecia moich samochodów wiec wypytali o nie.

Po ok godzinie powitali w usa i wbili pieczatke na pół roku z adnotacją :V:99118986

Chciałem się dowiedziec co to oznacza bo latam czesto po auta do USA i nie chciałbym miec problemów.

Główna rzeczą o któą się przyczepili było to, że w zeszłym roku miałem bilet powrotny na maja a wróciłem we wrześniu. Było tak bo kupiłem go za śmieszne pieniądze a nie wiedziałem kiedy wróce po prostu a nie wiedziałem ze oni prowadzą taka ewidencje.

Dziękuje z góry za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ewidencja co raz szczegółowa jest od września 2001 ..

Dobrze ze miałeś te samochody a nie np ze budowa.

Rozumiem. A co ona oznacza wiesz może ? czy to po prostu raport z przesłuchania ? bo pisali wszytsko co mówiłem. Może ona powodować problemy przy nastepnym wjeździe?

Tym razem miałem bilet na połowe listopada a wróciłem 21

września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...