Jump to content
IwonaPekala-Popek

5 szybkich pytań o emigracji i relacjach z rodziną w Polsce

Recommended Posts

Witajcie,

W najbliższym czasie będę prowadziła bezpłatną konferencję nt. utrzymania dobrych relacji pomiędzy członkami rodziny mieszkającymi w różnych krajach.

Zamierzam poruszyć takie tematy jak: Najłatwiejsze i Darmowe Sposoby komunikacji, Zarządzanie Czasem w Dwóch gospodarstwach domowych Na Raz, Cykliczne Powroty/ Odwiedziny w Polsce, Wspólne Przeżywanie ważnych Wydarzeń w 2 Rzeczywistościach Jednocześnie i inne…

W związku z tym, że chcę przygotować i poprowadzić spotkanie na jak najwyższym poziomie, chciałabym, abyście wy, osoby będące na emigracji, wskazali mi dodatkowe tematy, którymi należy się zająć. W ten sposób będę mogła precyzyjnie dopasować treść konferencji do rzeczywistych potrzeb.

Wypełnij proszę krótką ankietę (max.30 sekund), żeby mi pomóc i otrzymać darmowy dostęp do tej konferencji. link poniżej

http://bit.ly/2fKOIku

Pozdrawiam, Iwona Pękala-Popek

jak dla mnie temat zupelnie niepotrzebny. kazda relacja jest inna a darmowe sposoby komunikacji to chyba kazdy zna.

jedno natomiast podzziwiam bo nie mam takich zdolnosci zeby o pierdolach mowic tyle ze zrobi sie z tego wyklad.

pytanie numer 4 jedna osoba powie tak a rodzina widzi coś innego i kto mówi prawdę?;)

napisze tak i to możesz sprawdzić w różnych wydawnictwach i stronach najczęściej są to zerwane więzi i nikt nie chce tego naprawiać,próbować. Jest to smutne lecz prawdziwe.