Skocz do zawartości

Czy można wziąć udział w loterii będąc w ostatniej klasie szkoły średniej [ODPOWIEDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
20 godzin temu, KaeR napisał:

No to niech teraz tylko się przyczepia do starego zdjęcia, to ich spytam, które punkty regulaminu obowiązują a które nie... Ale po mojej kolejnej wizycie w ambasadzie. :-P

stare zdjecie może byc gdyz u mnie tak bylo:) wizy przyznane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Tylko, że o re-entry permit można się starać 3 razy, więc zaaplikuję o to dwa razy i jak to się mówi "styknie" nie no 3.5 roku normalnie tylko inżynier, w przypadku informatyki inżynier wystarczy o ile jesteś dobrym programistą

Każą Ci schować ten papierek z uczelni polskiej szybciej niż go wyciągniesz :) Ucz się we własnym zakresie co Cie interesuje i potem zrób odpowiedni certyfikat z tego w USA. Szkoda 3,5 roku na te nasze Uczelnie, a uczyć będziesz się algorytmów zrobić kawę -> pić kawę - > umyć kubek :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie podejmuję , żadnych nieodwracalnych decyzji, ale mówiąc szczerze najchętniej już jechałbym do tych Stanów, a tak  na razie researchingowo zna ktoś jakieś fajnie szkoły ( w rozsądnych cenach) właśnie w tym kierunku w Californii? Weekedonowe, bo wiadomo, trzeba zarabiać pieniądze.

 

Wróciłem też do tematu American Army, muszę to wszystko bardzo poważnie przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Na razie nie podejmuję , żadnych nieodwracalnych decyzji, ale mówiąc szczerze najchętniej już jechałbym do tych Stanów, a tak  na razie researchingowo zna ktoś jakieś fajnie szkoły ( w rozsądnych cenach) właśnie w tym kierunku w Californii? Weekedonowe, bo wiadomo, trzeba zarabiać pieniądze.

 

Wróciłem też do tematu American Army, muszę to wszystko bardzo poważnie przemyśleć.

A, tak z ciekawości.. to, że celujesz w Kalifornie nie ma nic wspólnego z Twoją orientacją seksualną? :))) Swoją drogą mieszkając tam musisz być bardzo tolerancyjny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...