Skocz do zawartości

Czy można wziąć udział w loterii będąc w ostatniej klasie szkoły średniej [ODPOWIEDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, Labs92 napisał:

2 tysiące? aaa to ja myślałem o prywatnych typu 25 tys+ za rok. To w takim razie, faktycznie warto :D #cebula

Wszystko zależy od kierunku, ja na UWr studiowałam zaocznie - 2500zł/ semestr. Ale już np studia medyczne to koszt do 17k za semestr.

Teraz robię mgr dziennie więc nie płacę nic, ale szczerze poziomem jestem trochę rozczarowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Patryk Skrzypczyk napisał:

Czyli będąc w ostatniej klasie technikum (2017) będę mógł wziąć udział w losowaniu które zacznie się prawdopodobnie od 1 października 2017? :)

tak, ale pod warunkiem, że na dzień rozmowy będziesz spełniał wymagania np ukończenia 12 klas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, musisz mieć świadectwo ukończenia szkoły średniej na dzień rozmowy w ambasadzie :> 

hahaha, aż się dziwnie czuję, że takie przełomowe informacje wprowadziłem na to forum, bo od x lat, odpowiedź na to pytanie była NIE heh :> Powodzenia Patryk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Dokładnie tak, musisz mieć świadectwo ukończenia szkoły średniej na dzień rozmowy w ambasadzie :> 

hahaha, aż się dziwnie czuję, że takie przełomowe informacje wprowadziłem na to forum, bo od x lat, odpowiedź na to pytanie była NIE heh :> Powodzenia Patryk 

Bardzo dziękuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Gratulacje :)

Cały czas mnie zastanawia fakt co jest w tej Kalifornii że ludzi tak tam ciśnie... Byłem kilka razy i tyłka mi nie urwało jak to się mówi :)

Gigantyczne korki + najwyższe koszta życia w USA (podatki, paliwo, itd) + zimny ocean = Kalifornia :) a zarobki takie same jeśli nie niższe w porównaniu z innymi stanami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia November 16, 2016 o 11:08, ilon napisał:

Super Marcin, gratki. To jakie plany teraz? Ja pewnie na Twoim miejscu bym sie mega cieszyla, ale na pewno bylabym tez niezle przestraszona. :)

A czego tu sie bać? Tych dodatkowych możliwości które daje Ameryka, a których nie ma w PL? Ja swoją amerykańską przygodę zaczynałem w jego wieku (24 lata). Pamietam ze byłem nowymi perspektywami ogromnie nakręcony w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale może kobita inaczej to odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...