Skocz do zawartości

Czy można wziąć udział w loterii będąc w ostatniej klasie szkoły średniej [ODPOWIEDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 6 miesięcy później...

Czesc wam! Troche to juz czasu minelo od mojej ostatniej wizyty tutaj! 

Wrzucam update co i jak u mnie.... otoz zdecydowalem sie porzucic szkole w Polsce i kontunowac nauke w USA,przyjechalem do w pazdzierniku 2017 przyjeli nie narazie do College'u potem przeniose sie na UNI, koszta tez znosnie , narazie FAFSA oplaca wszystko a nawet wiecej, pozniej na UNI to tez sie jakos ogarnie stypednia i inne pomoce, wyprowazdka tutaj to byla najlepsza decyzja w moim zyciu! Na razie mieszkam w Bay Area, Sunnyvale dokladnie, ale to byla pomylka przez moja byla dziewczyne haha ;D ( za drogo tu! )  natomiast College zaczynam w San Diego. Kocham to miesjce ;>>  Mimo, ze nie mam tu rodziny to powiem wam szczerze, slonce/pogoda wynagaradza !!!  Bardzo duzo podrozuje a teraz zaczalem nawet prowadzic Video Bloga, narazie amartoszczyzna jutjubowa, ale mam nadzieje, ze sie wyrobie !

W Przyszlym tygodniu dlugi weekend to jade do Kings/Sequoia oraz LA wszystko bedzie we vlogach, takze zapraszam!! 

https://www.youtube.com/channel/UCLX8gJ3tdR33dztH35ka6gw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...