Skocz do zawartości
marcinCALIFORNIA

Czy można wziąć udział w loterii będąc w ostatniej klasie szkoły średniej [ODPOWIEDŹ]

Recommended Posts

w uzasadnieniu pisze się np nauka,studia.. Jest wiele na forum podobnych historii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc wam! Troche to juz czasu minelo od mojej ostatniej wizyty tutaj! 

Wrzucam update co i jak u mnie.... otoz zdecydowalem sie porzucic szkole w Polsce i kontunowac nauke w USA,przyjechalem do w pazdzierniku 2017 przyjeli nie narazie do College'u potem przeniose sie na UNI, koszta tez znosnie , narazie FAFSA oplaca wszystko a nawet wiecej, pozniej na UNI to tez sie jakos ogarnie stypednia i inne pomoce, wyprowazdka tutaj to byla najlepsza decyzja w moim zyciu! Na razie mieszkam w Bay Area, Sunnyvale dokladnie, ale to byla pomylka przez moja byla dziewczyne haha ;D ( za drogo tu! )  natomiast College zaczynam w San Diego. Kocham to miesjce ;>>  Mimo, ze nie mam tu rodziny to powiem wam szczerze, slonce/pogoda wynagaradza !!!  Bardzo duzo podrozuje a teraz zaczalem nawet prowadzic Video Bloga, narazie amartoszczyzna jutjubowa, ale mam nadzieje, ze sie wyrobie !

W Przyszlym tygodniu dlugi weekend to jade do Kings/Sequoia oraz LA wszystko bedzie we vlogach, takze zapraszam!! 

https://www.youtube.com/channel/UCLX8gJ3tdR33dztH35ka6gw?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super! Powodzenia! Odezwij sie od czadu do czasu z jakimś updatem jak Tobie sie powodzi! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z autorem wątku, pogoda w Californi wiele wynagradza, słońce jest wręcz uzależniające! Jesteśmy tu tylko dwa tygodnie a były to chyba najlepsze dwa tygodnie naszego życia, zdecydowanie zostajemy :) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz