Skocz do zawartości

DV 2007 - POMOŻECIE?


olcia

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

PRZECZYTAŁAM CAŁY FORUM, ALE NADAL NIE WSZYSTKO ROZUMIEM :beksa: LICZE NA WAS.

- KIEDY BĘDZIE WIADOMO O DV 2007, I GDZIE SZUKAC ODPOWIEDZI ?

- JESTEM UKRAINKĄ, CZY MOGĘ WYPEŁNIĆ WNIOSEK W LOSOWANIU W POLSCE, CZY SZUKAĆ UKRAIŃSKIEJ STRONY? ( JEŻELI SĄ, PONIEWAŻ NIC SENSOWNEGO W JĘZ. UKR. NIE ZNALAZŁAM )

- CZY BĘDE MUSIAŁA POTEM JECHAC NA ROZMOWE Z KONSULEM NA UKRAINE, CZY MOGE W POLSCE ? (MAM KARTE CZASOWEGO POBYTU W POLSCE, MOŻE TO COŚ ZMIENIA?)

- CZY DARMOWY BILET DO USA I 5000 $ NA POCZATEK TO BZDURA ?

- MYŚLAŁAM ŻE JAK JUZ UDA SIĘ WYLOSOWAĆ GC TO ZAPEWNIAJĄ MIESZKANIE I PRACE ? ALE PO PRZECZYTANIU FORUM ROZUMIEM ŻE JEŻELI NIE MASZ TAM NIKOGO I NIE MASZ PRACY, I NIE ZNASZ ANG- GO, TO PO JAKIMŚ CZASIE LĄDUJESZ POD MOSTEM, I NIKT CI NIE POMOŻE?

- JAK SOBIE RADZIĆ, JEŻELI MIMO WSZYSTKO UDA SIĘ DOSTAĆ WIZĘ ?

- CZY BYŁ KTOŚ W PODOBNEJ SYTUACJI, I JAK SOBIE PORADZILIŚCIE?

ODPISZCIE PROSZE. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olcia cos bedzie wiadomo w sierpniu na stronie :

http://www.dvlottery.state.gov/

co do reszty to nie wiadomo nawet czy Polacy beda mogli brac udzial w loterii..

jak kazda narodowosc ma swoje Centra Kulturalne i tam mozesz otrzymac pomoc

co do znajomosci jezyka to powinnas znac choc podstawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc...

Po pierwsze gdybys tak mogla wylaczyc Caps Lock przy pisaniu, to byloby bardzo milo, bo mnie juz oczy bola...

Ad rem:

1. http://travel.state.gov/visa/immigrants/ty...types_1318.html

2. "Applicant must be a native of one of the countries listed beginning on page 13."

Na liscie byla zarowno Polska, jak i Ukraina, wiec nie wiem dlaczego mialabys wypelniac wniosek jako Polka. Zreszta... jakiej szukasz strony ukrainskiej, skoro jedyna oficjalna strona jest po angielsku?

3. Nie ma darmowych biletow (chyba ze jacys - niepotrzebni zreszta - posrednicy Ci to zapewnia), ale na pewno nikt nie da Ci 5k USD na start...

4. Tak jak Kroliczek napisala: musisz w dodatku udowodnic konsulowi, ze pod mostem nie wyladujesz. A to juz kwestia Twojej zaradnosci itd. Nie kazdy MUSI dostac wize emigracyjna. :oops:

Powodzenia i pozdrowienia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...