Skocz do zawartości

Możliwości ściągnięcia męża do US a unieważniona wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o moje obywatelstwo, bo ja wszystkie wymogi spełniam, chodzi mi tylko o i-130 i rzeczy z tym związane.

 

Joanna30 a co w momencie jak dostanę obywatestwo, czy ten proces przechodzi do innej kolejki? Z tego co czytałam sponsorowanie przez rezydenta trwa dłużej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Kroki co do I-130 masz tutaj.http://www.visajourney.com/content/i130guide1

 

If you filed a petition for your spouse when you were a lawful permanent resident (LPR), and you are now a U.S. citizen, you must upgrade the petition from family second preference (F2) to immediate relative (IR). You can do this by sending proof of your U.S. citizenship to the National Visa Center (NVC). You should send:

  • A copy of the biodata page of your U.S. passport; or
  • A copy of your certificate of naturalization
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Roelka napisał:

If you filed a petition for your spouse when you were a lawful permanent resident (LPR), and you are now a U.S. citizen, you must upgrade the petition from family second preference (F2) to immediate relative (IR). You can do this by sending proof of your U.S. citizenship to the National Visa Center (NVC). You should send:

  • A copy of the biodata page of your U.S. passport; or
  • A copy of your certificate of naturalization
 

Fakt, dziekuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...