Skocz do zawartości

wiza b2 waznosc krocej niz 3 miesiace


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 hours ago, Lx13 said:

I pewnie jedziesz do tych samych ludzi lub w ten sam rejon? Zreszta nieważne. Wyskoczyłaś jako bardzo prawdopodobna imigrantka. Wywin jakiś numer z tym planowanym pobytem to do USA juz nie wjedziesz.

 

niee ja chce tyllko jechac na sylwestra ze znajomymi na dwa tygodnie i wracac. Ja mam studia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bogate. ale jak umiesz oszczedzac to masz.. wkoncu na spokojnie hcialm gdzies pojechac na sylwestra bo na au pair zawszse pracowalam i nie mialm okazji do swobodnej podrozy. 

a co do mojego powodu wyjazdu, moja kolezanka dzien wczesniej byla starac sie o promoese wizowa te same pytania te same odpowiedzi, razem podrozujemy, wize otrzymala na 10 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila, spokojnie. Bedzie dobrze. Spokojnie leć, spędź tego sylwestra i wróć. Po powrocie mozesz starać sie o nowa wize/promesę. Z dużym prawdopodobieństwem mozesz dostać standard, czyli 10 lat. 

Na lotnisku sie nie stresuj. Byc moze zadadzą ci więcej dociekliwych pytań. Miej bilet/ wydruk z rezerwacja pod ręka i tyle (i oby był za 2 tyg od wlotu). Bedzie dobrze. Tylko nie próbuj kombinować bo to moze byc twój koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bilet juz kupiony, wylatuje 27 grudnia wracam 10 stycznia. Kombinowac nie bede bo nie chce robic sobie na przyszlosc problemow. Dzis otrzymalam wize od 7 grudnia do 7 lutego 2017. Tak jak mowisz wroce w terminie, nie planuje zostac dluzej mam zobowiazania tu. A na przyszlosc problemow nie chce sobie robic, bo kiedys chce jeszcze wrocic na wakacje wiec zdaje sobie sprawe z powagii sytuacji.

Dziekuje bardzo za odp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie wcale nie dziwi ze tak wyszło z wizą. Spotkasz wiele podobnych sytuacji czy to w Polsce czy zagranicą jesli chodzi o ta znajoma.

np moja znajoma uśmiechnięta dostała więcej serca niż ktoś w podobnej sytuacji i jak tutaj szukać odpowiedzi? Nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam z powrotem! Dzieki za rady! Jestem z powrotem w kraju. Widze ze macie duze doswiadczenie i wiedze w temacie promes/ wiz. 

Czy potrafice mi doradzic ile czasu musi uplynac bym mogla starac sie o kolejna wize/ promese. Narazie kolejnego wyjazdu nie planuje, aczkolwiek bardzo mnie to ciekawi. Najwczesniej na wakacje bym chciala poleciec. 

Dziekuje za odp! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...