Skocz do zawartości

Czy po slubie z obywatelem USA moge wrocic do Polski aby oczekiwac na wize emigracyjna


Brobka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jest mozliwe aby po slubie z obywatelem USA wrocic do Polski i nadal tu pracowac w oczekiwaniu na wize emigracyjna? Czy w tym celu lepiej miec slub w UDA czy  Polsce? Myslalam o slubie na Hawajach a nastepnie powrot do kraju.  mam dobra prace i nie moge z dnis na dzien pozamykac wszystkiego.. Nawet nie zalezy mi na obywatelstwie ameryksnskim ale napewno chce czesto podrozowac do Polski po slubie..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w zwiazku z Amerykaninem od wielu lat i czesto do siebie latamy wiec nie powinno byc problemu z udowodnieniem stanu faktycznego. Ale nie chcialabym miec kloptow. Czy w oczekiwaniu na CR 1  nie moge przekroczyc granicy USA na wizie turystyvznej nadal waznej? Jak dlugo musze oczekiwac na CR 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czy jesli zarejestrujemy sie w urzedzie na Hawajach przez internet  ( ja mam wize turystyczna a moj facet obywatelstwo usa) to moge miec problem z lotem na Hawaje? To moj drugi lot na Hawaje. Teraz chcemy miec tam slub a ja chce wrocic do Polski i tu czekac na caly ten proces emigracyjny. Najwyzej moj facet bedzie tu przylatywal. Ale obawiam sie wpuszczenia do USA bo jesli system podpowie urzednikowi emigracyjnemu ze chce slubu to moga mnie nie wpuscic?  Oczywiscie najproscie wystapic o wize K1 ale to tyle zamieszania...:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...