Skocz do zawartości

Expedited Naturalization for Spouses of Military Members


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Wyrobiłam sobie wczoraj fingerprint cards i zrobiłam zdjęcia paszportowe. Mam już wszystko gotowe do wysłania + $680 (zdzierstwo...). Mam nadzieję że żadnego RFE nie dostanę bo do petycji dołączyłam wszystkie możliwe "dowody na związek.". Jak poprosza  o więcej to nie wiem skąd je wytrzasne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te listę to się właśnie zastanawiam czy nie za mało. Ale naprawdę nic więcej nie mamy. Wspólnych rachunków oprócz Internetu nie ma,  reszta wszędzie figuruje na męża bo to wszystko związane z mieszkaniem na terenie bazy wojskowej. I tak mi się udało wywalczyć żeby mnie do umowy na mieszkanie dodali chociaż   :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Jak patrzę na te listę to się właśnie zastanawiam czy nie za mało. Ale naprawdę nic więcej nie mamy. Wspólnych rachunków oprócz Internetu nie ma,  reszta wszędzie figuruje na męża bo to wszystko związane z mieszkaniem na terenie bazy wojskowej. I tak mi się udało wywalczyć żeby mnie do umowy na mieszkanie dodali chociaż   :P

U Ciebie nie bedzie problemu. Wystarczy ze sie tulasz ze slubnym  w strefie okupacyjnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, andyopole napisał:

U Ciebie nie bedzie problemu. Wystarczy ze sie tulasz ze slubnym  w strefie okupacyjnej...

Haha. Szczerze też mam nadzieję że ten status wojskowy tutaj pomoże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No i dostałam długo oczekiwanego maila od USCIS w sprawie ROC..

Tyle że nie approved a: 

"Appeal was dismissed 

Application Type: I751, PETITION TO REMOVE CONDITIONS ON RESIDENCE 

Your Case Status: Post Decision Activity 

Your appeal was dismissed and the original decision on your case, Receipt Number EAC1729******  remains the same. On July 30, 2018, we sent you a notice about this action. If you do not receive your notice by August 29, 2018, please contact the appellate authority directly. "

Super, ale jakie znowu "appeal"? O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...