Skocz do zawartości

czy miedzynarodowe prawo jazdy wystarczą do jazdy samochodem


Rekomendowane odpowiedzi

z tym wypozyczeniem to nie do konca prawda...nie we wszystkich firmach trzeba miec ich prawko...a tak na marginesie to ponoc teraz latwiej poslugiwac sie tam (m.in. wypozyczac) nowym polskim prawkiem bo juz bardziej przypomina "ich cywilizowane" prawka a nie nasze "ksiazki"

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak na marginesie to ponoc teraz latwiej poslugiwac sie tam (m.in. wypozyczac) nowym polskim prawkiem bo juz bardziej przypomina "ich cywilizowane"  prawka

Tylko,?e w nowych prawkach w rubryce"prawko wa?ne do..." jest kreska i juz mialam taki bajer ze mysleli za granica(Europa) ze ono jest uniewznione no bo jest kreska...

W Michigen, gdzie jade do wystawienia prawka potrzeba 3 dokumentow ze zdjeciem, 7$ i juz. Dlatego dla swietego spokoju sobie wyrobie no i na pamiatke no i zeby miec na nastepne lata :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem do USA wyrobilem sobie miedzynarodowe prawo jazdy (to dopiero jest ksiazka :lol: ) ale prawde mowiac to nigdy mi sie ono nie przydalo. W wiekszosci wypozyczalni maja specjalny katalog praw jazdy z calego swiata i na tej podstawie sprawdzaja, czy wszystko gra.

Niemniej na pewno warto je wyrobic dla spokoju sumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy  do wyrobienia ich MI, czy coś takiego, wystarczy stare polskie prawo jazdy, czy trzeba miea nowe polskie.

MI- Michigen, jeden ze stanów w USA. Do wyrobienia tam prawka potrzeba :prawo jazdy miedzynarodowe, paszport i karta kredytowa ze zdjeciem. jesli jedziesz do Stanow polecam wyrobienie prawka miedzynarodowego, koszt ok 30 z3 Znajomi,ktorzy tam mieszkaja powiedzieli mi, ze potrzebuje miedzynarodowe zeby wyrobic prawko amerykanskie. jednak w kazdym stanie jest inaczej.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...