Skocz do zawartości

Prace społeczne a Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chciałbym się ubiegać o wizę . Pół roku temu skończyłem prace społeczne , 2 miesiące po 30 h. Będę mieć problem z otrzymaniem  wizy ? Chciałbym lecieć do znajomych na jakieś 3-4 tygodnie . Mam stała prace w delegacjach do Niemczech .Dziękuje bardzo za odpowiedz . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pani kupiła odemnie cześć do auta . Wysłała pieniążki przelewem . Po 2 dniach miał kurier przyjechać i pani przedzwoniła ze się rozmyśla . Zapomniałem odesłać pieniędzy i policja skontaktowała się ze mną po czym odrazu wysłałem niestety policjant już pozałatwiał sprawy i dostałem propozycje szybkiego wyroku 2 miesiące po 30 h prac . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renox jak zapytasz sie w takich miejscach jak np dom pomocy społecznej to zobaczysz jak tam się pracuje. Za co ludzie odrabiają.

pytanie jest takie czy się przyznasz a jak tak to musisz dostarczyć dokument o tym przetłumaczony na j. angielski plus zaświadczenie o niekaralności. No i pokazać na rozmowie ze wiesz ze nawet taki brak zwrotu pieniążków jest złem. A nie ze odpracowałeś to,zapomniałeś i ze to nic takiego nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w systemie wizowym USA nie ma takiego czegoś jak zatarcie. Jedynie czy coś po drodze nie zrobiłeś dla tego jest to tez zaświadczenie. Tak dobrze słyszałeś i od kiedy to forum działa tak jest o takich osobach. A sa tacy ze czekają na odpowiedź dłużej po tym jak się przyznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...