Skocz do zawartości

Wiza B1/B2 anulowana w celu wklejenia kolejnej - jak interpretować?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lukasz_S napisał:

Ciężko będzie o B2, ale wszystko zależy od Konsula. Aby otrzymać wizę B1/B2 należy pokazać "non immigrant intent" W Twojej sytuacji nie spełniasz tego wymogu poprzez aplikacje na GC

Są osoby ze mimo tego dostają wize. 

Każdy jest inny i może tutaj dana osoba wize dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Naprawdę oni tak na to patrzą? :mellow: 

Mimo, że mam tu prace? Mój partner również by tu został, bo z córeczką chciałybyśmy pojechać tylko na 2 tygodnie do mojego taty.

Ech to teraz troszkę się podłamałam, bo myślałam, że właśnie jeśli widzą, że została na mnie złożona petycja na GC to nie będą się bali, że zostanę nielegalnie :mellow:

Ale spróbuję dopiero na wiosnę i zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Dzien dobry,

Czy moglby mi ktos pomoc. Chodzi mi o pytanie "have you ever been refused a US Visa..."

Czy tu jesli anulowali mi wize B2 przy rozmowie o wize imigracyjna ktora jak wyzej pisalam najpierw przyznali ale potem wyszlo jak wyszlo, to tu mam zaznaczyc ze mi odmowiono wizy? Czy to chodzi o wize nieimigracyjna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, kzielu said:

Single oczywiscie. Posiadanie narzeczonego to nie stan cywilny.

OK :D DZIĘKI WIELKIE! :D kończę swój wniosek i tak się zastanawiam bo wpisałam że będę podróżować z córką oczywiście i nie wiem czy po skończeniu mojego wniosku będzie można dodać nowy wniosek dla córki czy jak to wygląda? Bo narzeczony ma jeszcze ważna wizę. I czy trzeba zrobić ksero jego wizy? Bo w przypadku gdy oboje rodziców ma ważna wizę to wiem, że trzeba zrobić ksero wiz, a jak jest w takim przypadku?

I ostatnie pytanie bo nad tym też się zastanawiam. 

Pytanie "person/entity paying for your trip" zaznaczyłam że ojciec, podałam jego dane, adres itd i poniżej jest pytanie "Is the address of the party paying for your trip the same as your home or mailing address" o co tu chodzi? Bo nie wiem czy dobrze to pytanie rozumiem? Czy adres opłacającego jest taki sam jak mój teraz? bo jak zaznaczam NO to pokazuje mi "addres of person paying" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, pelasia said:

Czy adres osoby placacej za wize jest taki sam jak Twoj. Jesli nie, to trzeba wpisac.

Albo ja coś źle rozumiem.. ale adres taki sam po przybyciu do USA czy teraz? bo jak zaznaczam, że inny to pokazuje mi żebym wpisała adres osoby opłacającej podróż.. to przecież jest to samo pytanie co wyżej :D chyba, że ja jestem jakaś zakręcona <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o adres zamieszkania osoby placacej. Jesli ta osoba nie zamieszkuje z Toba i tak zaznaczono we wnosku, to nalezy adres tej osoby wpisac, nawet jesli to pytanie pojawia sie po raz ktorys we wniosku. Ja troszke nie bardzo łapię dlaczego to pytanie jest takie niejasne. Dlatego ze pojawia sie wielokrotnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...