Skocz do zawartości

Sieć komórkowa, telefony


ales_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się na kupnem telefonu przed wyjazdem w Polsce (Samsung Galaxy s6). Czy jest w USA (NH) jakiś problem aby dokupić do telefonu z Polski amerykański numer pre paid lub abonament? Ktoś korzysta z T-mobile lub Sprint? To prawda, że nie chcą aktywować telefonów u nich nie zakupionych? Jeśli mają być z tego tytułu problemy, to sobie odpuszczę i kupię telefon na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ales_89 napisał:

Witam,

Zastanawiam się na kupnem telefonu przed wyjazdem w Polsce (Samsung Galaxy s6). Czy jest w USA (NH) jakiś problem aby dokupić do telefonu z Polski amerykański numer pre paid lub abonament? Ktoś korzysta z T-mobile lub Sprint? To prawda, że nie chcą aktywować telefonów u nich nie zakupionych? Jeśli mają być z tego tytułu problemy, to sobie odpuszczę i kupię telefon na miejscu.

 
 

Jedziesz na stale? Jesli tak kup w USA. W T-mobile nie ma czegos takiego jak aktywacja telefonu. Wkladasz karte gdzie chcesz. Jak telefon spelnia wymagania sieci, bedzie dzialal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ales_89 napisał:

Jadę na stałe, jednak będę używać dwóch numerów polskiego i ten amerykański też by się przydał. Dlatego chcę kupić drugi telefon, myślałam że tutaj mi taniej to wyjdzie. Dzięki za odpowiedź.

 

Na poczatku uzywalem telefonow z Polski w T-mobile, ale potem przyszedl internet w telefonie i zaczely sie schody. Mozesz zawsze na e-bay kupic jakis starszy model, np S6 taniej. Mozesz kupic cos od google. W USA raczej telefony sa tansze niz w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ales_89 napisał:

Jadę na stałe, jednak będę używać dwóch numerów polskiego i ten amerykański też by się przydał. Dlatego chcę kupić drugi telefon, myślałam że tutaj mi taniej to wyjdzie. Dzięki za odpowiedź.

Ja tez mialam plan uzywac jeszcze troche polskiego telefonu, ale po pierwszym rozladowaniu juz go nie naladowalam i jakos sie bez niego obeszlo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tymi kartami prepaid? Można je kupić w sklepach tak jak w Polsce? Doładowania też? Mam propozycję family plan Sprint 50$ unlimited i Samsung Galaxy S7 za 694$ ale uważam, że to zbyt drogo. Taki numer na doładowania wystarczy mi przynajmniej na razie. Polski numer mam w abonamencie z T-mobile, więc jeszcze trochę go będę mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołączę do tematu. 

Od dwóch dni siedzę i przeglądam oferty różnych sieci w USA ale nie do końca wszystko pojmuję. 

Karty będę używać głównie powiedzmy turystycznie, nie jadę do USA na stałe. Będę w USA średnio ok 3 razy w miesiącu na powiedzmy dwa - trzy dni, plus jakies pewnie ze dwa w roku dłuższe pobyty, ok tygodniowe. Jako nie rezydent USA nie mogę podpisać kontraktu - wiadomo. Poszukuje więc dobrego, ale tez nie najdroższego rozwiązania. 

  1. w większości ofert prepaid określona jest miesięczna opłata - czy to oznacza że podpisuje się zobowiązanie że będzie się co miesiąc zasilać kartę określoną kwotą?
  2. czy nie ma kart na sam internet, bez rozmów? 
  3. w której sieci najlepiej zakupić taką kartę? 
  4. czy ktoś jest może rozeznany w kartach Apple Sim - wyglada ciekawie gdyż można wybrać już w trakcie aktywacji karty, jaki plan nam najbardziej odpowiada. Pytanie czy nadal można dostać tę kartę w Apple Store i ile ona kosztuje? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzebujeci to sprawdzcie Freedom Pop . Troche jest lipa bo lacza sie przez neta (net maja w pakiecie ale jeszcze nie wiem jak sie na tym wyjdzie) ale to bardzo tania opcja a nawet bezplatna jak potrzebujecie tylko prepaida okazjonalnie.No i jest Total Wireless siec Walmartu . Tracfone i inne dziady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...