Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, katlia napisał:

O jakim postulacie chodzi? Bo takiego NIE MA.

Cytuj

Lindsey Graham brought a plan to Trump that involved cutting the visa lottery in half and, at the behest of the Congressional Black Caucus, the rest would go to underrepresented countries in Africa and Temporary Protective Status nations, including Haiti. 

za https://www.uscis.gov
Countries Currently Designated for TPS: El Salvador, Haiti, Honduras, Nepal, Nicaragua, Somalia, Sudan, South Sudan, Syria, Yemen.

Edytowane przez oss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, oss napisał:

za https://www.uscis.gov
Countries Currently Designated for TPS: El Salvador, Haiti, Honduras, Nepal, Nicaragua, Somalia, Sudan, South Sudan, Syria, Yemen.

"brought about a PLAN" --

zadnego prawa lub regulaminu takiego nie ma. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, oss napisał:

za https://www.uscis.gov
Countries Currently Designated for TPS: El Salvador, Haiti, Honduras, Nepal, Nicaragua, Somalia, Sudan, South Sudan, Syria, Yemen.

Ale czaisz co to jest TPS ? Chesz zeby w Polsce np. bylo trzesienie ziemi zeby mogli otrzymac status TPS w US ? (hint - nie oznacza to wolnego wjazdu do US i kiedys moze zostac zakonczone). Please, zrozum o czym piszesz moze najpierw... TPS = Temporary Protected Status. Z naciskiem na Temporary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kzielu napisał:

Ale czaisz co to jest TPS ? Chesz zeby w Polsce np. bylo trzesienie ziemi zeby mogli otrzymac status TPS w US ? (hint - nie oznacza to wolnego wjazdu do US i kiedys moze zostac zakonczone). Please, zrozum o czym piszesz moze najpierw... TPS = Temporary Protected Status. Z naciskiem na Temporary.

Nie rozumiałem dopóki mi nie wyjaśniłeś. Serio. Dzięki. Przed Twoim głębokim wywodem nie czaiłem co to jest temporary ani dlaczego te kraje są na liście. Tutaj w cebulandii sama ksenofobia i zaścianek a bity to na bębnach morsem przesyłamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, oss napisał:

Nie rozumiałem dopóki mi nie wyjaśniłeś. Serio. Dzięki. Przed Twoim głębokim wywodem nie czaiłem co to jest temporary ani dlaczego te kraje są na liście. Tutaj w cebulandii sama ksenofobia i zaścianek a bity to na bębnach morsem przesyłamy...

Po Twoich postach widac jasno ze nie czailes wiec keep it up...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, cee napisał:

Tak jasne - Walmart jednoczesnie oglosil zamkniedzie kilkudziesieciu Sam's Clubow...  Nasz CEO powiedzial ze my teraz bedziemy placili wieksze podatki jako firma niz wczesniej wiec mozemy sie pocalowac w dupe (nie doslownie oczywiscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...