Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Funny story just happened. 
Cesarz D. Trump zażyczył se wypożyczyć z Muzeum Guggenheima na Manhattanie,obraz Van Gogha. Niestety spotkał się z kategoryczną odmową, a w zamian zaproponowano mu inny exponat z tegoż muzeum a mianowicie...sracz ze złota. 

Tak se pomyślałem że to bardziej odpowiedni dla samego DT eksponat i będzie sie dużo lepiej komponował z tym jego kapiącym od złota penthousie.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22944944,trump-chcial-wypozyczyc-z-muzeum-obraz-van-gogha-w-zamian-zaproponowano.html?pelna=tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/26/2018 o 21:46, andyopole napisał:

Oczywiście fakt, że zawdzięczaaż swojemu idolowi podwyżkę podatków z których sfinansuje się mur na granicy zupełnie Ci nie przeszkadza.:D

Hmm, w piatek mialam piewszy payday wg tych nowych podatkow i dostalam $30 wiecej.. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sobie jakis czas temu wyliczylem paycheck na podstawie publikacji IRS z 11 stycznia. $130 dwa razy w miesiacu wiecej w kieszeni zostaje :)

Z drugiej strony, gdyby nie zmiany w podatkach, to 2018 bylby dla mnie pierwszym rokiem, w ktorym widzialbym spora roznice ze wzgledu na itemizing mortgage interest / property tax, wiec pewnie po dokladnych wyliczeniach i odpowiednim update mojego W-4, wyszloby mi mniej wiecej na zero. Nie zmienia to postaci rzeczy, ze jezeli sytuacja sie utrzyma taka, jaka jest obecnie, wypelnianie zeznania podatkowego bedzie zdecydowanie latwiejsze dla znacznej czesci podatnikow niz w ubieglych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, andyopole napisał:

Ja dostałem prawie $50 więcej ale dopiero w rozliczeniu rocznym wyjdzie pełna prawda. Zobaczymy jak z odliczeniami będzie. 

BTW @jannapa, rewitaj na forum. Dawno Cię nie było. 

Andy, dla mnie chyba nie bedzie gorzej za 2018 niz za 2017 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ilon napisał:

Dziekuje Andy! A co, 5 dych podwyzki dostales i teraz bedziesz lezal caly dzien? 

Podwyżki to ja dostałem od stycznia znacznie więcej.  Te pięć dych to od govermentu. Juz tam oni knuja dobrze żeby teraz odebrać to co mi dopiero dali. 

Ten kraj jakiś taki rozległy ze Ty pracujesz a ja jeszcze w pierzynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...