Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, oss napisał:

Tak, wyobraź sobie ze wiem dlaczego sebix został zaatakowany i nie akceptuje tego. Od wymierzenia są sądy i policja a nie  barbarzyńskie zwyczaje plemienne. I serio za rzucona petardę zarżnęłabyś człowieka?

Co do innych ataków to jeśli nie miałaś tego na myśli to podaj przykłady takich ataków. Chętnie się z nimi zapoznam.

 

jestem przeciwna przemocy, ale jak sie z drobnego zlodziejaszka robi bohatera w pewnych kregach, to mnie szok i niedowierzanie chwyta. kazdy zasluguje na sad. nie na lincz. biali panowie ze "szlachta nie pracuje" za cichym przyzwoleniem wladz (jaka ksenofibia? wg blaszczaka, wyimaginowane bakterie i pasozyty wedlug kaczynskiego itp.) dokazywali sobie w barze u  muzulmanina. policja miala jego zgloszenia gleboko w trabie, wiec facetowi puscily nerwy. nie, nie pochwalam, nikt nie zasluguje na smierc. tylko moze dla poprawnej perspektywy widzenia: jak sebix w toruniu zasztleetowal studenta, to go poprawnie zamkneli i osadzili. jak marokanczyk sprzedal kose sebixowi, to mu zrobili pogrzeb z fanfarami, okrzykneli ofiara terroryzmu, a marokanczykowi zdemolowali bar i spalili mieszkanie. 

 

perspektywa, moi panstwo. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jannapa napisał:

jestem przeciwna przemocy, ale jak sie z drobnego zlodziejaszka robi bohatera w pewnych kregach, to mnie szok i niedowierzanie chwyta. kazdy zasluguje na sad. nie na lincz. biali panowie ze "szlachta nie pracuje" za cichym przyzwoleniem wladz (jaka ksenofibia? wg blaszczaka, wyimaginowane bakterie i pasozyty wedlug kaczynskiego itp.) dokazywali sobie w barze u  muzulmanina. policja miala jego zgloszenia gleboko w trabie, wiec facetowi puscily nerwy. nie, nie pochwalam, nikt nie zasluguje na smierc. tylko moze dla poprawnej perspektywy widzenia: jak sebix w toruniu zasztleetowal studenta, to go poprawnie zamkneli i osadzili. jak marokanczyk sprzedal kose sebixowi, to mu zrobili pogrzeb z fanfarami, okrzykneli ofiara terroryzmu, a marokanczykowi zdemolowali bar i spalili mieszkanie. 

 

perspektywa, moi panstwo. 

Tak i dlatego później ludzie w Ełku zrobili zrzutę dla właściciela tego kebaba, takie to ksenofobiczne społeczeństwo.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oss napisał:

Tak i dlatego później ludzie w Ełku zrobili zrzutę dla właściciela tego kebaba, takie to ksenofobiczne społeczeństwo.

nie rozumiesz. ja tez jestem dowodem, ze nie jestesmy ksenofobami. a jednak. gdzie byla policja jak banda (nawet jesli twoim zdaniem marginalnie niewielka) demolowala bar i podpalala faceta mieszkanie? otoz moge sobie tylko gdybac, ze moze stali po stronie tej bandy, a moze dostali jakies odgorne wytyczne, a moze po prostu wykombinowali, ze skoro sam prezydent pochwala stadionowych bandziorow za ich pamiec o zolnierzach wykletych, to nie ma sie co im przeciwstawiac.

to, co dzialo sie od zawsze (jeszcze ze studenckich czasow pamietam zaczepki ze strony owczesnych ogolonych chlopcow z szalikiem ulubionego klubu wobec "innych," a zwaz, ze mowimy o czyms, co dzialo sie cwierc wieku temu), teraz niemal powszechnieje. poturbowany turecki student na wymianie, pobity lekarz z iraku gdizes na opolszczyznie, facet, ktore zebral becki za to, ze mowil po niemiecku w tramwaju. a wszystko po linii retoryki polskiej wladzy. nie wiem, jak dlugo jeszcze bedziemy to lekcewazyc i nabijac sie z poprawnosci politycznej jako niepotrzebnego kaganca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że ja również nie pochwalam takich zachowań, jednak strasznie mnie irytują teksty które sytuację w PL porównują do co najmniej 3 rzeszy, a każdy incydent z udziałem obcokrajowca do nocy kryształowej. Jednocześnie zaś widzę usprawiedliwianie nagannych zachować środowisk lewicowych tak w PL jak i u Was w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba mamy slowo roku 2017: "alt-facts"

White House counselor Kellyanne Conway on Sunday defended press secretary Sean Spicer's statement criticizing media coverage of the crowds at President Donald Trump's inauguration, saying he presented "alternative facts."

 

Chociaz rok jeszcze mlody.

Edytowane przez KaeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, oss napisał:

Wyobraź sobie że ja również nie pochwalam takich zachowań, jednak strasznie mnie irytują teksty które sytuację w PL porównują do co najmniej 3 rzeszy, a każdy incydent z udziałem obcokrajowca do nocy kryształowej. Jednocześnie zaś widzę usprawiedliwianie nagannych zachować środowisk lewicowych tak w PL jak i u Was w USA.

ale wytlumacz jakie zachowania musze tlumaczyc? i jakich srodowisk lewicowych. zarowno tu, jak i w polsce, co? 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Wczoraj mi jakas babeczka tlumaczyla na ulicy, ze to nie jest przeciwko Trumpowi tylko o tym, ze prawa kobiet sa ograniczone i kobiety czuja sie niepewnie. Ja do niej: czy pani zycie jest zagrozone... Normalnie sredniowiecze jakies


Wyobraź sobie że oglądałem calusieńki live stream marszu na yt. Gdybyś tez oglądał i słuchał tego co było mówione ze sceny, to wiedziałbyś po co to było. A średniowiecze to reprezentują Ci, którzy by chcieli żeby w USA było tak jak w XVIII wieku, kiedy pisano ich konstytucję, a nie tak jak teraz w reszcie cywilizowanego świata.
Ostatnie dane o poparciu dla DJT to niewiele ponad 30%. W Las Vegas bukmacherzy obstawiają 4:1 że jego prezydentura skończy się w ciągu 6 miesięcy.

Edytowane przez motorolnik
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...