Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Robert7 napisał:

Piszesz ze zablokowalas krakusa, wyglada to jak towarzystwo wzajemnej adoracji, jedno drugiemu chce sie przypodobac kopiac po kostkach tego innego. Komentujesz ze napisal idiotyczny post, dla kogo dla ciebie i kilku innych osob, a moze dla reszty napisal ok tylko sie nie wychylaja, nie krzycza o tym glosno. Oceniasz go choc nie powinnas, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ee zaraz a czy nie zachowujesz sie jak.... no wlasnie jak dyktator i cala reszta tez, inne zdanie zbanowac, zdeptac i napisac ze glupie, a kto tak robi napisaliscie kilka postow wyzej. 

 

Przeciez kazdy moze sobie pisac co chce. Niech sie wychyla. Jesli tego nie robia to dla tego forum rownie dobrze moga nie istniec. Trump to typek, ktory dzis mowi jedno a jutro cos innego. Na ta chwile oprocz tweetowania, obrazania wszystkich dookola,wypowiedzi na poziomie 5 klasy podstawowki nic nie zrobil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, KaeR napisał:

Chciałem przypomnieć, że pan prezydent miał mieć tajny plan pokonania ISIS w 30 dni. Musi być super tajny, bo go nie mogą znaleźć. To tak, żeby przypomnieć, bo minęło już trochę więcej czasu niż miesiąc od inauguracji. 

Poki co to sie chowa przed dziennikarzami biedak bo oni tacy strasznie nieprzyjemni sa... No i sie obrazil i nie nie przyjdzie na WH correspondents dinner ktory jest - uwaga - fundraiserem w swojej istocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało rzeczy mnie wzrusza, ale reakcja administracji na zabójstwo dwóch inżynierów z Indii sprawiła, że nawet jeśli w kranach jutro zacznie płynąć piwo, to są dla mnie skonczeni. Gdyby tego dokonał muzułmanin, to WH już by potepial ten zamach. Gdyby to było w Chicago, to już byłby komunikat, że trwa tam regularna wojna. 

Nawet nie wspomnę, bo nie mam dowodów, że obecna retoryka miała duży udział jako katalizator tego typu zachowań. 

Sam mam akcent... Całkiem możliwe usłyszę niedługo, żebym wypier**lal do swojego kraju. Nie zaskoczyloby mnie to. 

Zeby zakończyć, niektórzy tutaj podobno chowają się po szafach a chcieliby wyrazić zachwyt nad osiągnięciami Trumpa lub wzywają, żeby mu dać szansę. Nikt nie oczekiwał, oprócz polglowkow, że zaprowadzi zmiany w miesiąc, ale w 30 dni administracja skompromitowala się wielokrotnie. Sam się w tym wątku za bardzo nie udzielam, bo jest tu dużo lepiej ogarnietych niż ja, ale nie zalecam obecnie wychodzenia z szafy, bo was zjedzą na śniadanie. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KaeR napisał:

Sam mam akcent... Całkiem możliwe usłyszę niedługo, żebym wypier**lal do swojego kraju. Nie zaskoczyloby mnie to. 

Mnie rowniez, mowiac szczerze to czekam az to sie stanie :) - szczegolnie ze siedze w srodku "czerwonego" stanu a Butler County dosc jednoglosnie glosowal na pomaranczke (WTF ?!) , nie zebym sie jakos specjalnie tym przejmowal. Co do inzynierow z Indii to z Garmina zdaje sie byli - jedyne co widzialem to krotka wzmianka w newsach i post Garmina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Soros! Emaile! Bengazi!

Robert Mercer: the big data billionaire waging war on mainstream media

Cytuj

Another couple of clicks and I discover that it receives a large bulk of its funding – more than $10m in the past decade – from a single source, the hedge fund billionaire Robert Mercer. If you follow US politics you may recognise the name. Robert Mercer is the money behind Donald Trump. But then, I will come to learn, Robert Mercer is the money behind an awful lot of things. He was Trump’s single biggest donor.


https://www.theguardian.com/politics/2017/feb/26/robert-mercer-breitbart-war-on-media-steve-bannon-donald-trump-nigel-farage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/25/2017 o 17:17, Roelka napisał:

Administracja Trumpa wymysla sobie ekspertow

A propos "ekspertów":

Just who are these 300 'scientists' telling Trump to burn the climate?

Cytuj

 

Example 1:

ADAM, A.I.: (Ph. D.); Retired Geologist/Palynologist/Academic/Public Servant/Industry Professional; publications include papers on palaeoenvironmental studies and a book, New Emperors’ Novel Clothes: Climate Change Analysed.

A retired geologist and a public servant? I performed a google scholar search on “AI Adam” to find out what is picked up as any studies written by someone named “AI Adam.” Nothing. If you can find his book on Amazon, you will see his biography states he’s a retired geologist, got a degree from a university in the UK (discipline not specified), he worked in fossil fuel and mineral industries in Australia and other countries. Oh, and currently he has “wide interests”.

 

https://www.theguardian.com/environment/climate-consensus-97-per-cent/2017/feb/27/just-who-are-these-300-scientists-telling-trump-to-burn-the-climate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...