Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego tematu nawiązywałem już w innym wątku ale ten artykuł z Guardiana dobitnie pokazuje efekt trumpa na turystykę (i tym samym wszelkie powiązane gałęzie biznesu)
US tourism experiences a 'Trump slump'

Cytuj

Data released this week by travel search engine Kayak reported a 58% decline in searches for flights to Tampa and Orlando from the UK, and a 52% decline in searches for Miami. Searches for San Diego were also down 43%, Las Vegas by 36% and Los Angeles 32%.

Though flight prices are holding firm (they usually take weeks rather than days to adjust to consumer trends), Kayak has identified a knock-on effect on average hotel prices. It found prices in Las Vegas are down by 39% and New York City by 32%.

 

https://www.theguardian.com/travel/2017/feb/28/us-tourism-experiences-a-trump-slump

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Roelka napisał:

Interesujace ze wylaczyli z niej Irak, a przeciez sprawcy masakry z Bowling Green (ktora rozglosnila nie kto inny jak sama Kellyann) stamtad byli...

Ale wyznawcy Donalda na pewno znajda jakies sensowne wytlumaczenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2017 o 22:38, KaeR napisał:

Sugerowanie komunistycznych zapedow przeciwnikom Trumpa, kiedy FBI prowadzi śledztwo w sprawie podejrzanych kontaktów z Rosją, jest bardzo trafione. 

 

A tak na marginesie: gdzie jest mur? Gdzie są obniżone podatki? Dlaczego Obamacare is still a thing? Dlaczego nie deportowano wszystkich nielegalnych?

no póki co to Pan Trump nigdy się z Putinem nie spotkał osobiście, co jest mu sugerowane ...

mur ?   spokojnie, stanie "cegła po cegle"

obamacare ? http://www.nbcnews.com/storyline/inauguration-2017/trump-signs-executive-action-obamacare-inauguration-day-n710116

podatki? spokojni, dopiero co objął urząd ..

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2017 o 02:46, Roelka napisał:

Eh kolegę krakusa zablokowałam ale i tak zobaczyłam jego kolejny idiotyczny post w cytatach. Widzę ze nic mądrego dalej nie ma do powiedzenia. Przypomnij mi kolega czy ty w ogóle mieszkasz w USA czy nigdy nawet tu nie byłeś?  A tu dalej problemy z mojej branży. http://www.militarytimes.com/articles/federal-hiring-freeze-may-mean-reduced-hours-even-closures-for-some-military-exchanges?utm_content=buffer8208d&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

nie wiem czy to przeczytasz czynie, ale tak:
1. Przypominam Ci, ze mieszkam w USA

2. Wklejasz jakis link z wątpliwego źrodła, patrzac, jak rozumiem, pod kątem swojego green card sponsora męża, któryCi wmawia, że mu się pogarsza przez Trumpa..... litości.......

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, krakus28 napisał:

no póki co to Pan Trump nigdy się z Putinem nie spotkał osobiście, co jest mu sugerowane ...

 

Nie widze, zeby mu to ktos sugrowal. Za to jego ludzie spotykali sie z ludzmi Putina i jest dosc dziwna siatka powiazan biznesowych pomiedzy ludzmi z otoczenia Trumpa i Putina. Nie ma nic zlego w kontaktach, problemem jest klamanie na ten temat.

Cytuj

mur ?   spokojnie, stanie "cegła po cegle"

 

No ja niestety zyje w swiecie, gdzie gadanie jest tanie. Dodatkowo nie zanosi sie, zeby Meksyk za to zaplacil, tylko ja. Obilo mi sie o uszy, ze na razie Trump na mur ma jakies $20M. No to sobie pobuduje. 

Cytuj

podatki? spokojni, dopiero co objął urząd ..

Spokojnie? Jak placisz rocznie kilka dolarow podatku to sobie czekaj. Mnie na to nie stac. Obiecal Trump ciecia podatkow. Czekam.

 

24 minuty temu, krakus28 napisał:

Akurat ten EO moze sobie w buty wlozyc, bo Obamacare przechodzila przez kongres. 

Nie jestem przeciwnikiem Trumpa dla zasady, ale ciezko mi znalezc cos pozytywnego. Jego obecne wybryki sa po ludzku zenujace. Cos mu tam moze media podkrecaja, ale nie da sie wykreowac kretyna do takiego poziomu od zera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KaeR napisał:

Nie widze, zeby mu to ktos sugrowal. Za to jego ludzie spotykali sie z ludzmi Putina i jest dosc dziwna siatka powiazan biznesowych pomiedzy ludzmi z otoczenia Trumpa i Putina. Nie ma nic zlego w kontaktach, problemem jest klamanie na ten temat.

 

http://www.newyorker.com/magazine/2017/03/13/donald-trumps-worst-deal

mniej w temacie, ale mnie artykuł bardzo wciagnał. i przestraszył. myślę, że do ciebie akurat przemówi. 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...