Jump to content
ilya_

Prezydent Donald Trump - wydarzenia

Recommended Posts

The Thin Blue Line to chyba nawet w srodku Cincinnati przed county jail powiewalo calkiem nie dawno. Zastanawialem sie czy "posrodku niczego" w OH sa jeszcze "bardziejsi"...

5 godzin temu, kzielu napisał:

rzecze1 - nie wiem czy widziales ale tam bylo podwojne zaprzeczenie... 

Tak, widziałem, bo oryginalnie napisałem tylko, ze się z tym zgadzam... a potem jak zwykle przyszło mi na myśl więcej spraw i pierwsze zdanie jakoś wypadło... 

12 godzin temu, katlia napisał:

U nas OK. Maz mial Covid ale nie chorowal bardzo i nawet byl dawca plazmy. Cztery osoby dostana przez niego pomagajaca terapie. 

Super, że przeszedł bezproblemowo. Ciekawe, czy Ty przeszlas bezobjawowo. Tak czy i inaczej dużo zdrówka wam zycze!

3 godziny temu, pelasia napisał:

Super, że przeszedł bezproblemowo. Ciekawe, czy Ty przeszlas bezobjawowo. Tak czy i inaczej dużo zdrówka wam zycze!

Dziekuje, all is well. Corka dzisiaj ma antibody test. Ja poczekam do konca lata a potem bede badana. Jezeli tez bylam zakazona to moze pojedziemy do Europy w pazdzierniku. Chce mi sie Sicilii... moze Grecji... moze poludniowej Hiszpanii... jezeli pozwola Amerykanom wjechac co tez nie jest pewne... 

• Like 1
  • Upvote 1

Godzinę temu, ROB7 napisał:

Choc ja dalej wybiore Poludniowa Dalmacje i Czarnogore.

Nieśmiało polecę Rumunię - dla mnie przepiękny kraj. Totalny luz - stajesz na biwak gdzie chcesz, robisz grilla gdzie chcesz, żadna policja się nie czepia. Przepiękna przyroda, Rumunia to właściwie jedna wielka góra...  Trasa transfogarska zapiera dech w piersiach ( nie w niedzielę - dużo ludzi), prawdziwy zamek Draculi  :D Jest jeden, ale wg Rumunów każdy zamek to zamek Włada Palownika. Niesamowity Bukareszt, perełki Timisoara, gdzie żyje tygiel Europejczyków i nie tylko, Sighisoara, historyczna stolica Wołoszczyzny Targoviste, gdzie zatłukli Ceausescu. Dobre drogi - przynajmniej te główne, ceny podobne do polskich, czasami niższe. Rumuni mogliby sprzątać po sobie po biwakach - zostawiają śmieci - to trochę razi.

Cyganów nie ma - wyjechali do Niemiec i Włoch. :D

• Upvote 1

22 godziny temu, katlia napisał:

Dziekuje, all is well. Corka dzisiaj ma antibody test. Ja poczekam do konca lata a potem bede badana. Jezeli tez bylam zakazona to moze pojedziemy do Europy w pazdzierniku. Chce mi sie Sicilii... moze Grecji... moze poludniowej Hiszpanii...

Eilat. Najlepsze wakacje pod słońcem! Wciąż sobie przypominam że muszę sprawozdanie z Izraela napisać ;) 

49 minut temu, Jackie napisał:

Eilat. Najlepsze wakacje pod słońcem! Wciąż sobie przypominam że muszę sprawozdanie z Izraela napisać ;) 

Wlasnie obejrzalam zdjecia na Google. WOW! 

57 minut temu, PiciuK napisał:

Nieśmiało polecę Rumunię - dla mnie przepiękny kraj. Totalny luz - stajesz na biwak gdzie chcesz, robisz grilla gdzie chcesz, żadna policja się nie czepia. Przepiękna przyroda, Rumunia to właściwie jedna wielka góra...  Trasa transfogarska zapiera dech w piersiach ( nie w niedzielę - dużo ludzi), prawdziwy zamek Draculi  :D Jest jeden, ale wg Rumunów każdy zamek to zamek Włada Palownika. Niesamowity Bukareszt, perełki Timisoara, gdzie żyje tygiel Europejczyków i nie tylko, Sighisoara, historyczna stolica Wołoszczyzny Targoviste, gdzie zatłukli Ceausescu. Dobre drogi - przynajmniej te główne, ceny podobne do polskich, czasami niższe. Rumuni mogliby sprzątać po sobie po biwakach - zostawiają śmieci - to trochę razi.

Cyganów nie ma - wyjechali do Niemiec i Włoch. :D

Dodaje do listy, bo faktyczne przedtem nie myslalam o Rumunii... W Czarnogorze i Chorwacji bylam, ale dawno temu, trza tam wrocic i zwiedzic bardziej dokladnie. Tak mi sie chce podrozowac a tu ledwo z domu mozna wyjsc...