Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1. nie "domyslilam sie." z grzecznosci nie napisalam wprost, ale przyznam (skoro mamy mowic jak jest), ze po prostu zalozylam, ze zyjesz stereotypem. glupim stereotypem zreszta i wynikajacym -skoro ju

Jakoś nie zauważyłem żebyś krytykowała poprzednią ekipę, która faworyzowała 10% polskiego społeczeństwa żerującego na reszcie, gdzie kreatury katujące Polaków po wojnie dostawały ordery i emerytury po

Radom pasuje idealnie.

Posted Images

24 minutes ago, Halyna said:

Fakt :  Amerykańska para prezydencka została przetestowana na obecność wirusa Covid-19 po tym jak jedna z jego doradców (doradczyń?) poinformowała Biały Dom o wykryciu u niej przedmiotowego wirusa. 

Prezentowana przez Ciebie merytoryka wypowiedzi wpisuje się w kolejną falę Fake Newsów przemycanych w ten czy inny sposób w przekazach mediów/środowisk wspierających opozycję ;)

A mnie by to wcale nie zdziwiło - biorąc pod uwagę skłonności PDT do konfabulacji (mówiąc delikatnie :P).

1 hour ago, Zuza007 said:

A mnie by to wcale nie zdziwiło - biorąc pod uwagę skłonności PDT do konfabulacji (mówiąc delikatnie :P).

Jak to mówią, każdy ma swoją ulubioną teorię spiskową. Jak w UK paru zaczęło chorować w rządzie, na czele z samym Borysem, to słyszałem, ze pandemia to spisek Chińczyków i liberałów aby wykończyć tych walczących o ocalenie zachodniej cywilizacji... A teraz Trump... Hmmm... przypadek? ;) 

A poważnie, dla kampanii to musi być katastrofa. Wirusa zepchnąć na drugi czy trzeci plan się już teraz w żaden sposób nie da... Odpadają wiece, zdecydowanie najmocniejsza strona Trumpa gdzie czuje się jak ryba w wodzie, obraz ,macho” pada w gruzy, no i oczywiście to kolejna wtopa administracji pokazująca jej niekompetencje  - albo Trumpa który był nieostrożny, albo tych niżej którzy czegoś nie dopilnowali.

Wiek i otyłość mu nie pomagają, i zobaczymy jak choroba się potoczy, ale chyba śmiało można założyć, ze będzie to nawet w najlepszym przypadku trwało długie tygodnie. Zatem to wiele zmienia, choć jeszcze niewiadomo dokładnie jak... Myśle, ze konstytucjonaliści rzucili się dziś do książek... No i parę osób przypomniało sobie, ze... gdzieś lecz niewiadomo gdzie... dalej istnieje Mike Pence. 

• Upvote 1

Chyba, ze tak naprawde wirusa nie ma, tylko mowi, ze ma tylko po to zeby za kilka tygodni powiedziec, ze wirus to pikus i wyleczyl sie hydroksychlorochina   
Być może bierze przykład z naszego Szumowskiego 488e5ea5f78d6d1e5b10412d59c63cdd.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

11 minutes ago, rzecze1 said:

gdzieś lecz niewiadomo gdzie... dalej istnieje Mike Pence. 

A on nie jest także na kwarantannie? Panowie chyba mają za sobą regularny kontakt? Ale to tylko moje przypuszczenia, bo nie sledzę tak bardzo co się dzieje z MP.

38 minut temu, lukasz007 napisał:

Być może bierze przykład z naszego Szumowskiego 488e5ea5f78d6d1e5b10412d59c63cdd.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Podobno Szumowski od razu przepisał na żonę ;)

Edited by mola
  • Like 1