Jump to content

Prezydent Donald Trump - wydarzenia

ilya_
 Share

Recommended Posts

On 8/28/2021 at 2:24 AM, ilya_ said:

Temat "Joe Biden - wydarzenia" zostal zamkniety w tak waznym dla amerykanskiej polityki momencie [?]

:ph34r:

Zgodzę się z tym, że temat o Bidenie nie powinien był być zamknięty.

On 8/28/2021 at 2:49 AM, katlia said:

Mozesz inny zalozyc. Admin zamknal ten bo dyskysja byla zdominowana przez antivaxxersow. Wiec nie tylko glupia ale i nie na temat.

I dlatego moderatorzy powinni byli szczepionkowo-covidowe posty powycinać i trzymać temat na czysto. Lubię wiedzieć w którym kącie trzymam swoją pisaninę… :mellow: Skakanie po wątkach to nie dla mnie.

Zamknięcie Bidena tylko ożywiło wątek o Trumpie.

Wątek, o którym już prawie zapomnieliśmy, a który nie tylko przeżył, ale wstał jak zombie… gdy wątek Bidena padł… That’s not right. 

9 hours ago, mcpear said:

Rozumiem, że miałeś na myśli zamknięcie wątku bo zacząłem na szybko szperać po google, że niby coś mnie ominęło ;););)

Haha! Zamkniecie wątku miałem na myśli mistrzu, ale też się przyznam, że dla pewności szybko zerknąłem na Google w wypadku gdybym coś wczoraj jednak widział o czym dziś rano zapomniałem! :mellow:

Bo co jak co, ale po tylu latach i wydarzeniach to zaryzykuje stwierdzenie i powiem - nic mnie już chyba nie zdziwi i wszystko uznaje za możliwe!

Edited by rzecze1
  • Upvote 1