Skocz do zawartości

Jakie mam szanse na wizę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam może wziąłem od drugiej strony bo najpierw kupiłem bilety ( była promocja) a teraz będę starał się o wizę.

Otóż chcę zapytać jakie mamy szanse z narzeczoną na otrzymanie wizy:

Ja; Mam swoją działalność od Czerwca 2016 roku, mam stały meldunek ( a tymczasowy 3 letni w mieszkaniu którym wynajmuję) - który meldunek lepiej podać? Mówić o tymczasowym czy np powiedzieć że mam stały ? Mam tutaj całą rodzinę w USA nikogo

Ukończyłem szkołę średnią i sam się utrzymuję.

 

Ona: ma pracę na czas nieokreślony, meldunek stały ma u rodziców, ukończona szkoła wyższa  z tytułem mgr. W USA nie ma żadnej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, macios6 napisał:

Witam może wziąłem od drugiej strony bo najpierw kupiłem bilety ( była promocja) a teraz będę starał się o wizę.

Otóż chcę zapytać jakie mamy szanse z narzeczoną na otrzymanie wizy:

Ja; Mam swoją działalność od Czerwca 2016 roku, mam stały meldunek ( a tymczasowy 3 letni w mieszkaniu którym wynajmuję) - który meldunek lepiej podać? Mówić o tymczasowym czy np powiedzieć że mam stały ? Mam tutaj całą rodzinę w USA nikogo

Ukończyłem szkołę średnią i sam się utrzymuję.

 

Ona: ma pracę na czas nieokreślony, meldunek stały ma u rodziców, ukończona szkoła wyższa  z tytułem mgr. W USA nie ma żadnej rodziny.

wiem że są super promocje , nie raz korciło mnie żeby zarezerwować na przód  bez przyznanej wizy ale to jest błąd... A jak wam nie dadza? mi juz raz odmówili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizę dostaniesz na luzie. przygotuj plan i przygotuj sie na to ze mozece spedzic przy okienku 30 sekund.

U mnie było: Co Pan Robi? Pańska żona? - odpowiedzieliśmy

gdzie jedziecie? - wymieniłem

- wow, zazdroszczę. - prosze o paszporty.

Koniec.

nalezy temat odmitologizować - wiz nie dostaje ok 5% lub nawet mniej.

żadnych meldunków, żadnych wyciagów z konta, zapomnij - a już szczególnie sam z tym nie wyskakuj. usmiechnieci podchodzicie i odpowiadacie TYLKO na pytania. Nic wiecej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze szanse oceni konsul, patrząc na znikomy procent odmów macie je duże. Roelka słusznie napisała, że wcześniejszy zakup biletów to błąd. Ale nie wspominaj o tych biletach konsulowi. Poza tym szczerość i zwięzłe odpowiedzi na pytania, bez monologów. I z uśmiechem na twarzy. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quarterback87 napisał:

Wasze szanse oceni konsul, patrząc na znikomy procent odmów macie je duże. Roelka słusznie napisała, że wcześniejszy zakup biletów to błąd. Ale nie wspominaj o tych biletach konsulowi. Poza tym szczerość i zwięzłe odpowiedzi na pytania, bez monologów. I z uśmiechem na twarzy. Powodzenia.

 

Pytanie o bilety jest we wniosku z tego co pamietam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...