Jump to content
Sign in to follow this  
TaRuda92

Objazdówka po stanach koniec kwietnia

Recommended Posts

Witam wszystkich podjaranych stanami na tym forum! :D

24 kwietnia ląduje sobie w Chicago i będę tam łącznie 3 tygodnie. Aby nie umrzeć z nudów poprzez zasiedzenie w jednym mieście (niezbyt urokliwym jak dla mnie) postanowiłam ruszyć pozwiedzać troche miejsc wartych zobaczenia.

Wstępny plan podróży klaruje się tak Chicago->San Francisco->Los Angeles->Las vegas->Chicago. Myslałam o rencie auta ale cenowo wygrał amtrak plus troch greyhounda pomiędzy miastami w Californii.

A pisze do Was bo plan jest luźny i może ktoś akurat też w tym czasie będzie chciał sobie pozwiedzać to i owo ze mną, jestem skora do wszelakich modyfikacji tego co narodziło mi się w głowie :) Plus licze na jakies złote rady bardziej zasiedziałych za oceanem. Może ktoś się nudzi i chce pobawić się w wujka dobra rada :D np, gdzie upolować tani nocleg, co warto zobaczyć a nie jest napisane w standardowym przewodniku Hameryki :P

Dwa słowa o mnie, kobieta z od niedawna ćwierćwieczem na koncie, luubi podróżować, niewymagająca podczas wojaży z wiecznym uśmiechem od ucha do ucha :D