Skocz do zawartości

Wyznaczenie terminu na rozmowę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, wypełniłem wniosek DS-160, oraz w czwartek wieczorem zarejestrowalem się na tej stronie https://cgifederal.secure.force.com i po 17.00 przelewem zapłaciłem za rozpatrzenie wizy. W informacjach było napisane, że jeśli zapłacę po 17, to o spotkanie mogę sie ubiegac za 2 dni robocze po 13.00 czyli wypadałoby, że dzisiaj (poniedziałek). Jednak w czwartek wieczorem, nacisnąłem zakładkę 'nowy wniosek / wyznacz spotkanie' myśląc, że będę mógł tam coś sprawdzić, lecz przeniosło mnie to tworzenia nowego wniosku o wizę. Wcześniej na zdjęciu miałem przy informacji wizowej "warszawa", a przy informacji o wplatach 160$, teraz mam tylko takie coś, stąd moje obawy czy czegoś nie skopałem? Mam numer CGI-wpłaty o rozpatrzenie wniosku, oraz numer aplikacji wizowej. Czytałem, że można umówić się telefonicznie na spotkanie, czy jesli dziś nie dostanę żadnych informacji to wystarczy np jutro zadzwonić do konsulatu i podając numer CGI, umówić się na spotkanie? 
Pozdrawiam

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...