Skocz do zawartości

zielona karta po przesiedzeniu


jen

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jen napisał:

A jak już zostane rezydentem?

Jak zostaniesz rezydentem to musisz wyslac na niego petycje - ktora - jak napisalem wyzej - w kategorii F2A zajmuje mniej wiecej 2 lata - wiec na oko to mu sie ban skonczy i nie potrzeba bedzie waivera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kzielu napisał:

Jak zostaniesz rezydentem to musisz wyslac na niego petycje - ktora - jak napisalem wyzej - w kategorii F2A zajmuje mniej wiecej 2 lata - wiec na oko to mu sie ban skonczy i nie potrzeba bedzie waivera.

Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zielona1 napisał:

Co do dokumentów, to jeszcze Ci nie powiem jakie mam, ponieważ dopiero po otrzymaniu terminu wizyty a ambasadzie zaczniemy je kompletować. O ile mi wiadomo, w naszym przypadku żadnych szczególnych nie wymagają, choć pewnie dobrze byłoby mieć przy sobie podstawę prawną świadczącą o tym, ze po przesiedzeniu wizy studenckiej nie ma zakazu wjazdu. (Nie jest to dla każdego tak oczywista sprawa). Wasza sytuacja moze być inna, wiec tak jak napisałam wcześniej, sugeruję zasięgnąć opinii prawnika. 

Twój mąż niestety nie dostanie wizy imigracyjnej, wiec nawet nie warto się o nią starać, bo tylko stracicie pieniądze. Możesz natomiast starać sie dla niego o waiver ale juz po tym, jak Ty dostaniesz zieloną kartę...

...tak mi się przynajmniej wydaje

 

W takim razie bardzo prosze o info jakie dokumenty musisz przedłożyć i wtedy zacznę działać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...