Skocz do zawartości

Bardzo ważna sprawa!!!!


Bijonka

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Bijonka napisał:

Bardzo zależy mi na odpowiedzi

Sprawa wygląda tak że moja teściowa kilka lat temu otrzymała obywatelstwo od tej pory robi wszystko żeby do US ściągnąć mojego męża statnio oznajmiła że mamy wziąć rozwód bo wtedy On jako samotny wskoczy na grupę F1?(samotny syn obywatela pow.21 lat) i szybciej dostanie wizę..

Co ja mam o tym myśleć?

Czy tak jest w rzeczywistości czy mamusia wymyśliła to żeby się mnie pozbyć..

 

 

Kilka pytań - wysłała już petycje ? Jeśli tak to w jakiej kategorii ?

Jeżeli F1 to z góry założyła rozwod.

Zdajesz sobie sprawę że nie będziesz mogła do niego dołączyć przez co najmniej dwa lata od ponownego ślubu ?

 

Generalnie rozwiedziony kwalifikuje się na F1 ale tutaj sobie bardziej podstawowe pytania o małzenstwo jako takie niż emigrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, ilon napisał:

Boziu. A maz nic na to nie powiedzial? Jakby moj maz rozwazyl nawet taka opcje to wzielabym rozwod zeby wszystkim zrobic przysluge, a zwlaszcza sobie..

takich dziewczyn jak Ty jest mniejszość,więcej się wacha i godzi na wiele spraw. Dobrze ze Ty jesteś taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2017 o 15:22, Bijonka napisał:

 Zrobi wszystko co mamusia wymyśli żeby się dostać do US a ja się już powoli poddaje :/

Nie utrudniaj :) Sama piszesz, że proces ten (organizacja wyjazdu do USA) trwa już parę lat. Niech któreś z Was złoży pozew do najbliższego Sądu okręgowego o orzeczenie rozwodu bez orzekania o winie. Im szybciej tym lepiej, ponieważ, w zależności od miejsca zamieszkania, na samą rozprawę czekać będziecie do 6 miesięcy. Mieszkać i żyć i tak będziecie dalej razem .

Jak mąż już wyjedzie do USA i otrzyma status pobytowy, możesz do niego przyjeżdżać na wizie turystycznej (z formalnego punktu widzenia nie będziesz miała męża w USA, tylko teściową), możecie się też od razu pobrać w USA (bo jednak stwierdziliście, że pomimo różnic, które doprowadziły do rozwodu w Polsce, atmosfera i kultura USA spowodowały, że tylko potwierdziliście, iż stanowicie dwie połówki całości i nie możecie jednak bez siebie żyć :)  ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...