Skocz do zawartości

Biały paszport - PILNE


kasya

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, kasya napisał:

Witam Czy może ktoś się orientuje na jaki adres wysłać podanie o biały paszport ?nigdzie nie mogę tego znaleźć :-(Z góry dziękuje za pomoc 

Sprobowalas przeczytac instrukcje do formularza ktory bedziesz wysylac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kasya napisał:

Tak czytałam ale nie znalazłam :-( albo nie do końca zrozumiałam 

bo tych adresów jest i zalezy od tego z jakiej kategorii jesteś. Dla Ciebie sa te na samym dole i Ty mieszkając w Illinois masz Phoenix.

PS wiem trudno jest mówić ze jest dużo adresów lecz wtedy wiadomo gdzie jest problem i czy naprawdę go szukasz czy też z lenistwa nie chce Ci się tam zajrzeć. Ludzie pomogą jak pokażesz ze coś robisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dla zainteresowanych podaję informacje o procedurze:

19 czerwca przyjechałam do US na lotnisku  w Chicago otrzymałam wizę imigracyjną

po 10 dniach przyszedł  SSN

po ok 20 dniach otrzymałam green card

23 czerwca wysłałam podanie o biały paszport wraz z czekami i zdjęciami wiz wjazdowych

3 lipca dostałam prośbę o uzupełnienie danych ( jeden znacznik był nieodhaczony)

5 lipca wysłałam wszystko uzupełnione

18 lipca dostałm powiadomienie że wszystko jest ok i czeki zostały zrealizowane oraz ze wkrótce otrzymam zaproszenie na biometrykę 

24 lipca poszłam do odpowiedniego urzędu UCIS i powiedziałam ze mam bilety powrotne do polski na 29 i czy moga mi przyśpieszyć proces - nr sprawy już mieli i chcieli zobaczyć bilety    lotnicze - po ich okazaniu poprosili o GC i pobrali odciski palców

Wydali dokumenty potwierdzające pobranie odcisków - na tych dokumentach data zaproszenia na odciski była wyznaczona na 11 sierpnia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...