Skocz do zawartości

Polskie gadżety


Karolina12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po prawie 10 miesiącach w Stanach niedługo będę wracała do Polski. Podczas tego czasu mieszkałam z tzn. rodziną goszczącą. Na pożegnanie chciałabym kupić im jakieś rzeczy związane z Polską (nie słodycze, te już mam załatwione). Czy zna ktoś z was jakieś strony internetowe (w usa) skąd mogę zamówić takie rzeczy? (oprócz natura-sklep.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Karolina12 napisał:

Witam,

Po prawie 10 miesiącach w Stanach niedługo będę wracała do Polski. Podczas tego czasu mieszkałam z tzn. rodziną goszczącą. Na pożegnanie chciałabym kupić im jakieś rzeczy związane z Polską (nie słodycze, te już mam załatwione). Czy zna ktoś z was jakieś strony internetowe (w usa) skąd mogę zamówić takie rzeczy? (oprócz natura-sklep.com)

 

Tu masz http://europeantraditions.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Karolina12 napisał:

Witam,

Po prawie 10 miesiącach w Stanach niedługo będę wracała do Polski. Podczas tego czasu mieszkałam z tzn. rodziną goszczącą. Na pożegnanie chciałabym kupić im jakieś rzeczy związane z Polską (nie słodycze, te już mam załatwione). Czy zna ktoś z was jakieś strony internetowe (w usa) skąd mogę zamówić takie rzeczy? (oprócz natura-sklep.com)

A gdzieś Ty mi się dziewczyno tutaj uchowala, taka zakonspirowana? Ja wiem, Oregon duży ale żeby tak się nie odezwać przez cały niemal rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...