Skocz do zawartości

Portale randkowe w USA


Adam80

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, ilon napisał:

Krysia, moj post to byl troche z przymruzeniem oka. Ale swoja droga ja akurat nie mam problemu ze znajomosciami face to face, a konta na portalach spolecznosciowych posiadam. Nie kazdy uzytkownik FB, IG czy Snapa nie ma normalnego zycia poza tym online :)

To prawda,ze nie kazdy ale bardzo wielu niestety. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 5 miesięcy później...
5 godzin temu, oliwia19 napisał:

Moim zdaniem portale randkowe powoli wymierają na rzecz właśnie portali społecznościowych, na których przecież można spotkać ludzi. 

Sorry, ale sprawdz chociazby tindera albo pof. Moze wiele osob zarzuci mi, ze to nie portale randkowe, tylko portale for hook ups, ale przez takie apki mozesz spotkac kogos znacznie szybciej. Poza tym kazdy na takich portalach jest z jakiegos powodu, albo chce kogos poznac, albo sie nudzi, albo cokolwiek. Przez portal spolecznosciowy tez kogos poznasz, ale nie to jednak nie to samo i nie tak szybko i nie w takiej ilosci. Nie kazdy na portalu spolecznosciowym jest zainteresowany nowymi znajomosciami albo szukaniem drugiej polowki, w przeciwienstwie do portali randkowych. Ja czasem poznaje kogos przez FB albo IG tak jak napisalam, nie w takiej ilosci czy czestotliwosci jak te randkowe apki, poza tym sa to glownie np znajomi znajomych, albo ludzie ktorzy gdzies mnie widzieli/spotkali/albo o mnie slyszeli. Wiec nie zgodze sie, ze portale randkowe wymieraja na rzecz portali spolecznosciowych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

Sorry, ale sprawdz chociazby tindera albo pof. Moze wiele osob zarzuci mi, ze to nie portale randkowe, tylko portale for hook ups, ale przez takie apki mozesz spotkac kogos znacznie szybciej. Poza tym kazdy na takich portalach jest z jakiegos powodu, albo chce kogos poznac, albo sie nudzi, albo cokolwiek. Przez portal spolecznosciowy tez kogos poznasz, ale nie to jednak nie to samo i nie tak szybko i nie w takiej ilosci. Nie kazdy na portalu spolecznosciowym jest zainteresowany nowymi znajomosciami albo szukaniem drugiej polowki, w przeciwienstwie do portali randkowych. Ja czasem poznaje kogos przez FB albo IG tak jak napisalam, nie w takiej ilosci czy czestotliwosci jak te randkowe apki, poza tym sa to glownie np znajomi znajomych, albo ludzie ktorzy gdzies mnie widzieli/spotkali/albo o mnie slyszeli. Wiec nie zgodze sie, ze portale randkowe wymieraja na rzecz portali spolecznosciowych ;) 

ilon - to jakis trol przeciez jest. 3/4 postow (jak nie wiecej) totalnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...