Jump to content
Sign in to follow this  
Adam80

Portale randkowe w USA

Recommended Posts

coraz czesciej sa popularne w USA wsrod juz nie tylko mlodziakow, ale i wiek sredni aplikacje telefonowe typu swipe left or right czyli szukanie ludzi na szybkie spotkanie, czyli szukanie ludzi na szybki sex.

Coraz wiecej mediow o tym trabki tutaj, ze nie tylko to bardzo popularne, ale i zeby uwazac. Chodzi o wszelakiej masci choroby. 

On 5/26/2018 at 5:43 AM, ilya_ said:

coraz czesciej sa popularne w USA wsrod juz nie tylko mlodziakow, ale i wiek sredni aplikacje telefonowe typu swipe left or right czyli szukanie ludzi na szybkie spotkanie, czyli szukanie ludzi na szybki sex.

Coraz wiecej mediow o tym trabki tutaj, ze nie tylko to bardzo popularne, ale i zeby uwazac. Chodzi o wszelakiej masci choroby. 

Aż mi się przypomniało jak byłam pare lat temu na wakacjach pod Barceloną w malowniczej miejscowości Sitges, która jest typowo gejowską miejscówką na wakacje (sami geje wszędzie, w klubach, restauracjach, na plazy), trafiłam tam przez przypadek z koleżanka i mieszkalysmy na kwaterze gdzie było pełno gejowskich magazynów. A że była to jedyna dostępna prasa to je czytałam - był tam właśnie artykuł pisany przez pana który testował takie właśnie apki do szukania partnera na szybki sex (oczywiście to akurat były apki dla gejów). Była w takiej apce mapka na której lokalizowales siebie i widziałeś chętne na przygodny sex w tym momencie, w twojej okolicy. I jazda. Strasznie mnie to zszokowało i do dziś pamietam ten artykul i opisy jak to wyglądało w praktyce...aż ciężko mi uwierzyć że popularne stały się takie same apki dla ludzi hetero O.o