Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

Dla naszych amerykanskich przyjaciol nadszedl bardzo dobry czas na kupno biletu do Polski na 2019 rok!

Bardzo duzo promocji z roznych zakatkow USA, w roznorakich liniach i konfiguracjach, w granicach $500-$600...

 

Screenshot_2018-11-20-11-17-43.thumb.png.ccaab7212787facc257482396c1d970e.pngScreenshot_2018-11-20-11-18-03.thumb.png.f21384f6881c776a48dde2635eb58af6.pngScreenshot_2018-11-20-11-24-43.thumb.png.938ec3674ebf757afb76e29d0662d94f.png

 

Jeszcze taniej jest do Londynu jesli ktos woli (prawdopodobnie takze do innych miast w Europie), ceny ponizej $400:

 

Screenshot_2018-11-20-11-20-34.thumb.png.73e01662fcf5815ed1dcddb7a41b5b6d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

qr7tiewpedtf.jpg

Wlasnie zerknelam na loty na marzec/kwiecien z Waszyngtonu do Krakowa i serio az mnie korci, zeby bookowac ale troche terminy srednie jak dla mnie. Poobserwuje sytuacje i moze sie zdecyduje na jakis tydzien jak jeszcze beda. Jak nie to bede sie modlic, zeby na lato cos wskoczylo... Moze komus z moich okolic akurat podpasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na fejsie mignęła mi promocja LOTu z Wawki do NYC. Na pierwszy rzut oka wyglądała całkiem nieźle, ale na drugi już było gorzej ;) Nawet nie przeszkadzałoby mi może aż tak bardzo, że to kwiecień, gdyby nie to, że pobyt miałby być miesięczny, a na to już nie mogę sobie pozwolić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

qr7tiewpedtf.jpg

Wlasnie zerknelam na loty na marzec/kwiecien z Waszyngtonu do Krakowa i serio az mnie korci, zeby bookowac ale troche terminy srednie jak dla mnie. Poobserwuje sytuacje i moze sie zdecyduje na jakis tydzien jak jeszcze beda. Jak nie to bede sie modlic, zeby na lato cos wskoczylo... Moze komus z moich okolic akurat podpasuje. 

Super ceny! My ostatnio z mezem kupilismy z Detroit do Warszawy za $545 w obie strony na koniec wrzesnia. Lecimy na slub pzyjaciol wtedy. Od razu zabookowalismy, zeby nie podskoczylo przypadkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Raz tylko w pracy kupowalismy dla mnie sluzbowy bilet do Europy i chyba air Canada zachciala numeru, oczywiscie nie nosze paszportu do pracy. Dobrze sie stalo bo przynioslem next day ale znalezlismy o wiele tanszy bilet, tez Air Canada I juz paszportu nie chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ilon napisał:

h18ohp8hs0mn.jpg

Bookowalabym ale kurde paszport w Ambasadzie... 
Jak ktos inny zainteresowany na trasie Waszyngton - Krakow. Duzo dostepnych dat i dni, w pazdzierniku i listopadzie. 

Ale te ceny to chyba tylko w jedna stone, czyli jesli pomnozysz to i tak ponad 2k moze wyjsć. Nawet w najtańsze dni wychodzi ponad $800. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...