Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 godziny temu, Joanna30 napisał:

Lubię latać z przesiadkami, ale 28h w jedną stronę to za dużo nawet dla mnie :P

Zgadzam sie z Toba. Ja znalazlem bilet na skyscanner w jedna strone do Chicago przes Oslo 7godzin i 30 minut przesiadka i Londzn 1 i pol godziny przesiadka, laczny czas podrozy 21h za 1150 PLN, Nie skorzystalem wole za niewiele wiecej bezposredni 9 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wylot dopiero za trzy tygodnie i według mnie może cena ok, sam nie wiem.
2-27 lutego
6ec65c827688.png

Dodatkowe trasy, dzięki temu można zwiedzić kilka miast USA i wydaje mi że te ceny tylko mały bagaż podręczny.
Nowy Jork - Chicago
2644aba0615a.png
Chicago - Las Vegas
a1f11b888155.png
Las Vegas - Los Angeles
936cc74dd128.png
Los Angeles - San Francisco
c4c8ea60251b.png

Całość wyjdzie ok. 2267 zł

Inne terminy:
1-28 marca
[uA]WAW - JFK i [sWISS] SFO - WAW, od 1865 zł

Zwiedzanie kilka miast USA w marcu trochę drożej niż w lutym,całość ok. 2339 zł
oprócz LAX - SFO, MegaBus jeszcze nie udostępnił kalendarz.

United LGA - ORD 155 zł 07.03.18r.
Frontier ORD - LAS 193 zł 12.03.18r.
Alaska LAS - LAX 126 zł 17.03.18r.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, ilon napisał:

Bookowal ktos kiedykolwiek cokolwiek jakies bilety przez travelmerry? Sprawdzam sobie wszystkie moje mozliwe polaczenia na skyscanerze i za kazdym razem pokazuje, ze travelmerry to najtansza opcja. Jakies opinie? 

wpisz travelmerry scam, reviews itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu też chciałam przez nich kupić bilety ((PHL-WAW BA mieli za około $400) gdzie wszędzie indziej w tym okresie minimum $750. Ale po przewertowaniu internetu i przeczytaniu opinii trochę się przeraziłam i dałam sobie spokój -  wręcz niemożliwe jest znalezienie dobrego słowa 

Ale z drugiej strony wiadomo że zadowolone osoby rzadko wystawiają opinie, a gdy pójdzie cos nie tak ( nie koniecznie z ich winy) to odrazu pluje się jadem na lewo i prawo. 

Mniej więcej w tym samym okresie moi znajomi kupili "nieświadomie" u nich bilety, bo w życiu nie wpadli na pomysł żeby szukać o nich informacji  i nie mieli żadnych problemów.

Więc jeżeli różnica jest kilku $ daj sobie spokój, natomiast jeżeli jest sporo taniej ja bym tym razem chyba zaryzykowała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobom podróżującym do Katowic/Krakowa mogę podpowiedzieć jeszcze jedną opcję. Ja latam z Bostonu i dużo taniej wychodził lot do Czech - Brno ok. 600$, kiedy do Katowic ponad 1000$. Linie Lufthansa, warto sprawdzić i wziąć pod uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...